Epilson Program

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Săndel
Nivel 3
Nivel 3
Status: TARKAN DUDU SACADAM SACAM
Server Metin2: Prostie-Metin2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Epilson Program

Mesajde Săndel » 20 Oct 2014, 14:41

După câteva searchuri aiurea pe google, am găsit ceva numit Epilson program.. Acesta este mai mult pe jocurile Grand Theft Auto, care este rostit atunci când te loveşti de oamenii din joc, inclusiv în San Andreas, unde este o fermă cu ferestre albastre, care indică culoarea acestui program unde este zis că se întâlnesc anumite persoane din joc.
Am găsit şi un site, legat de asta.. ceva mai interesant este că poţi participa în acest program respectând sau făcând anumite legi.. Acestea reguli sunt impuse de şeful lor.. să zic aşa pe nume KIFFLOM.. care mi-se pare cât de cât dubios.
Uitaţi siteul : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. mi-se pare destul de dubios. nu e reclamă.
Iar aici puteti găsi topicul unde scrie cele 12 reguli.. :-? : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Eu încă nu am înţeles ce este cu acest program.. dar vreau să aflu deoarece e destul de interesant, după părerea mea până acum cred că sunt un soi de satanişti.. care vor să distrugă creştinismul, dar nu sunt sigur.. e doar o opinie.

Câteva reguli sunt destul de dubioase, acestea fiind :
Imagine aici spune că extratereştii sunt pe pământ.. şi cred că mai spune de o anumită dată de naştere unde zice că daca eşti născut pe data asta eşti descendentul lui Kraff.. :-? nu ştiu mai exact cine e ..
Imagine aici spune că daca te alături lor, trăieşti o viaţă fericită şi că vei fi dominat
Imagine aici spune că copacii vorbesc, iar nu toata lumea îi aud, nu înţeleg dacă se referă că copacii vorbesc, poate o fii vreo expresie..
Astea sunt regulile care îmi dă dubii.
Să vorbim puţin despre acest KIFFLOM.
Acesta este descendentul lui Kraff, care nu am aflat încă cine e. S-ar putea să fie primul şef al lor.. care îi controlează.
Am mai găsit ceva numit TESTIMONIALS, unde sunt citate ale oamenilor care spun următoarele :
"The Epsilon Tract helped me give up smack"
- Jezz Torrent

Kifflom changed my life. I used to have a well paid job, a family and good prospects. Now, I've given that up to find real meaning in wearing light blue and proclaiming my real religion. Kifflom!'
- Jonas Ackerman, Blueberry, San Andreas

"Much better than Inversion Therapy. My mother sleeps much easier now that I've joined the fellowship. Kifflom!"
- Jeremy Smith, San Fierro

"Religion never worked for me, until now!"
- Brian Van Ginsberg, Carcer City

"I was lost. Luckily, I now go to regular meeetings of a cult group and give them lots of money, so everything is okay."
- Jane Pole, Ohio

"At first, I was nervous about giving up my identity and sleeping with all of those men, but I really enjoy it now."
- Mary Fortune, Liberty City

"Cris Formage is a genius. It's a religion without homework!"
- Morgan August, Los Santos, San Andreas.

Toţi aceşti oameni spun că Epilsonismul i-a ajutat foarte mult şi că se bucura foarte mult. După cum putem observa aceştia confirmă că acest program este o religie.. care îi face fericiţi şi care îi face să renunţe la religia natală, cu toate la rândul lor, aceşti oameni locuiesc în oraşe din San Andreas.. nu înţeleg prea bine ..
După cum mai putem observa toţi aceştia sunt supuşi lui KIFFLOM.. mai putem vedea că atunci când intri pe site numele acestuia este KIFFLOM.
Imagine
Acest site mai are o secţiune unde poţi participa în acest program, deci este pentru toata lumea.

Eu aici închei şi sper să mai aflu chestii despre acest program, dacă găsiţi anumite lucruri să lăsaţi mesaj. :)
Mulţumesc, o zi bună.
Imagine

Deconectat
Mikkelsen
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: :::Designer:::
:::Fost Super Ad Moderator:::
:::Fost Ad Moderator:::
:::Fost Super Moderator:::
:::Fost Lider Moderatori:::
:::Fost Lider Helperi:::