Gokano

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Ziggs
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: LostWorld 2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Gokano

Mesajde Ziggs » 08 Aug 2015, 10:38

Un site gen lockerz, va trebui sa obtii puncte fiind activ pe site-ul de mai jos sau folosind varianta de a invita prietenii si poti obtine 2 puncte (GN) pe zii sau daca ai adus 30 de persoane poti obtine pana la 4 puncte (GN) pe zii.
La inregistrare trebuie sa va alegeti un tip de tricou dupa 30 de invitati il primiti cadou (gen un cadou bonus de inregistrare)

Cum faceti punctele (GN)?
- logare zilnica
- inviti prieteni
- task-uri zilnice (sondaje de opinii)

Unele dintre premii:

Imagine
Imagine

Link inregistrare: gokano.com/ref/8h7HtwOa

Am cautat pe google diferite subiecte legate de gokano, discutii si nu am vazut nici un comentariu unde ar spune cineva ca ar fi scam, am cautat si cateva dovezi de trimiterea premiilor si am gasit cateva.
Sa vedem:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Am gasit printre imagini si un videoclip:
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Si pentru incheiere o sa va las si pagina lor de facebook, au aproape 13k like-uri, o activitate pe facebook buna si multe comentarii PRO, Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Am uitat sa specific ca: Puteti achizitiona produse de la ei doar odata pe luna cand se face "Restock" Puteti citii mai multe la ei pe site, ultimul Restock a fost acum 3 zile pe 5 august.

Bafta!

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”