idei server[PvP CLASSIC]

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
giorgio123
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: loading
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

idei server[PvP CLASSIC]

Mesajde giorgio123 » 24 Sep 2016, 17:50

Dupa cum spune si titlul vreau sa.mi dati niste idei pentru un server PvP Classic cu lv max 99 :
1.Ce sa fie si ce sa nu fie la magazin(arme,costume,armuri,accesorii,frizuri , ETC) ( la magazin-ul de costume , frizuri m.am gandit sa nu il bag , sa fie ceva clasic : adica cand te da la inceput (pe pod =]] ) sa dea sihastru cel normal(clasic) si un dread rosu,negru - astept si o idee de a voastra in legatura cu asta
2.damage-ul fiecaror rase ( cat pe critica , cat normala)
3.ce quest-uri , sisteme sa bag
4.ideiiiii =]] dati.mi idei :D
Ultima oară modificat 24 Sep 2016, 17:51 de către giorgio123, modificat 1 dată în total.

Deconectat
giorgio123
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: loading
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: idei server[PvP CLASSIC]

Mesajde giorgio123 » 24 Sep 2016, 17:51

giorgio123 scrie:Dupa cum spune si titlul vreau sa.mi dati niste idei pentru un server PvP Classic cu lv max 99 :
1.Ce sa fie si ce sa nu fie la magazin(arme,costume,armuri,accesorii,frizuri , ETC) ( la magazin-ul de costume , frizuri m.am gandit sa nu il bag , sa fie ceva clasic : adica cand te da la inceput (pe pod =]] ) sa dea sihastru cel normal(clasic) si un dread rosu,negru - astept si o idee de a voastra in legatura cu asta
2.damage-ul fiecaror rase ( cat pe critica , cat normala)
3.ce quest-uri , sisteme sa bag
4.ideiiiii =]] dati.mi idei :D

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”