intrebare dimensiuni iconite

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Cosm1n
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: niciunu
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

intrebare dimensiuni iconite

Mesajde Cosm1n » 09 Oct 2014, 20:35

Salut la toti as vrea sa stiu si eu are importanta ce dimensiuni au iconitele de la stema de gm ? daca da care sunt dimensiunile care trb puse la o imagine?

Deconectat
Cosm1n
Nivel 2
Nivel 2

Re: intrebare dimensiuni iconite

Mesajde Cosm1n » 09 Oct 2014, 22:11

nu stie nimeni?:|

Deconectat
Ibrahimović
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Mulțumiri primite: 19

Mesajde Ibrahimović » 09 Oct 2014, 22:23

Odată ce ai făcut acest topic nu eşti creator de steme gm aşa că tu vrei răspuns la importanţa dimensiunilor dar tu când cauţi stemă gm pe net in folder găseşti stema completă .. Tu doar o copiezi in locale /de/effect şi ştergi tot de acolo şi pui stema respectivă care vrei să o pui pe server . Dimensiunile sunt specifice cât de mic şi cât de mare să fie stema in sus la cap .

Deconectat
Cosm1n
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Cosm1n » 09 Oct 2014, 23:55

Prietene intrebam de dimensiuni cam cat ar trebuie sa aibe o stema de gm... 16x12 / 20x25 / 50x50 / 150x200
etc daca nu sti dc fac posturi aiurea ai nev de +1.... astea sunt facute de mn si nus ce dimensiuni sa le pun.. sa le postez aici pe forum poate ii plac cuiva nus cine stie ce dar nah mie unu mi-au placut sunt comice unele din ele:))

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Deconectat
Ibrahimović
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Mulțumiri primite: 19

Mesajde Ibrahimović » 10 Oct 2014, 00:09

Prietene eu nu fac +1 . Le pui dimensiuni cât să se vadă in joc vrei 16x12 se vede mic şi tot aşa , dacă crezi că eşti mai presus atunci făle după capu tău eu le pun la ce dimeniune vreau şi tu imi spui că fac +1, poate mă inşel şi se pune după o altă dimensiune dar eu le am pe placul meu la dimensiunile puse de mine . In fine . Dacă nu iţi comvine ce spun aşteaptă alt răspuns.

Deconectat
Cosm1n
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Cosm1n » 10 Oct 2014, 06:31

Ibrahimović scrie:Prietene eu nu fac +1 . Le pui dimensiuni cât să se vadă in joc vrei 16x12 se vede mic şi tot aşa , dacă crezi că eşti mai presus atunci făle după capu tău eu le pun la ce dimeniune vreau şi tu imi spui că fac +1, poate mă inşel şi se pune după o altă dimensiune dar eu le am pe placul meu la dimensiunile puse de mine . In fine . Dacă nu iţi comvine ce spun aşteaptă alt răspuns.

prietene esti redus.. am intrebat dimensiuni ma omule spune cat, cat le pui u cu apreciere domne .... zi acolo cat le pui tu 200 x200 zi acolo o dimensiune faci 20 de posturi pt niste dimensiuni amarate puteai sa spui din primu tc "ba asta eu le pun YxU si se vad bine" nu trebuia sa faci 100 de posturi sa spui ca le faci cum vrei tu si alea dimensiuni tata dimensiuni daca tot faci post :|

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”