[Dedicat] » Metin2AnyLas - Pvm Easy [www.metin2anylas.ro]

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Geo.RO
Nivel 3
Nivel 3
Status: Fost Moderator
Server Metin2: Metin2AnyLas
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: [Dedicat] » Metin2AnyLas - Pvm Easy [www.anylas.com] [rp

Mesajde Geo.RO » 19 Apr 2015, 15:12

marcusbaba scrie:Mult zgomot pentru..NIMIC !

Mai e si serverfile vechi iar ownul se cearta cu potentialii "clienti", in loc sa gaseasca o solutie !

Asta deja este o reclama veche, nu are noul update si am rezolvat problema.

Deconectat
Crumbz1
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Calliope

Mesajde Crumbz1 » 22 Apr 2015, 19:05

Nu recomand sa jucati genul asta de server. E plin de buguri, gen: Bati azraelul si dupa o secunda dispare tot dropul, camera la dragon se bocheaza din ora in ora :) si multe altele. Nada mape beta, tre sa bati dragoni sa iti faci beta. Nu recomand ! + ca pe domul GM il doare in patina de server. si-a deschis server plin de buguri si el placa de acasa :) cand il intrebi de ce nu rezolva bugurile aparute acum 4-5 zile, el zice: "Nu sunt acasa" ! N-are rost sa va pierdeti vremea ... mai ales ca are 20 de jucatori on. Bafta

P.S: No flame ofc.

Deconectat
Geo.RO
Nivel 3
Nivel 3
Status: Fost Moderator
Server Metin2: Metin2AnyLas

Re:

Mesajde Geo.RO » 22 Apr 2015, 22:45

Crumbz1 scrie:Nu recomand sa jucati genul asta de server. E plin de buguri, gen: Bati azraelul si dupa o secunda dispare tot dropul, camera la dragon se bocheaza din ora in ora :) si multe altele. Nada mape beta, tre sa bati dragoni sa iti faci beta. Nu recomand ! + ca pe domul GM il doare in patina de server. si-a deschis server plin de buguri si el placa de acasa :) cand il intrebi de ce nu rezolva bugurile aparute acum 4-5 zile, el zice: "Nu sunt acasa" ! N-are rost sa va pierdeti vremea ... mai ales ca are 20 de jucatori on. Bafta

P.S: No flame ofc.

Iti faci un cont aici sa comentezi cand habar nu ai de situatie. Ofticati de copii ca voi, care nu stiu nici macar 'Buna Ziua' sa dea cand trec pe strada au gura mare.
1. Bugul la dragon tot timpul a fost rezolvat adica dragonul deblocat. [Bug nu este doar ca sta lumea in camera sa faca level]
2. Drop-ul la azrael va fi rezolvat dupa aplicarea unui diff, si nu cred ca e o mare pierdere daca asteptati 10 minute.
3. Evoluatile la beta sunt facute de mine asa a fost si pe vechiul server asa imi place mie si asa l-am facut.
4. Nu esti in stare sa ma judeci pe mine cat timp stau la pc unde ma duc si ce fac.
5. 20 jucatori online sunt la ora asta 23:38, si ziua sunt 50.
Asa ca poti sa iti faci inca 5 conturi pe langa sa scrii in topic, ca tot un ciudos ramai si un copil.
Din cauza unor copii ofticati ca voi care daca nu va da GM-ul un item ceva iesiti si incepeti sa comentati: Serverul se va inchide peste 1 luna, GM-ul va luat bani, nu stiu ce, nu stiu ce.
Daca voi credeti in jungla si credeti ca puteti injura pe server face circ cum ai facut tu de mult ori, va inselati.

Si inca ceva nu te recomand pe tine ca om.

Deconectat
Crumbz1
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Calliope

Mesajde Crumbz1 » 23 Apr 2015, 15:37

1. Daca se bocheaza camera la dragon seara pe la ora 1, trebuie asteptat pana a 2a zi pe la ora 13-14 pana ce vi tu de la scoala sa o deblochezi asa ca nu mai tot vorbii.
2.Drop-ul il tot rezolvi de o saptamana in coace ... nu e vorba de 10 min ;) (inainte nu se cereau iteme up sa faci cureaua +9 si acum se cer iteme. In concluzie, sunt multi playeri care au curele +9 si multi care nu au si nici nu isi pot face :) inca un dezavantaj mare)
3. No comment (doar ca te faci lvl 105 intr-o zi si full iteme in 2-3 zile de farm :))
4.Nu sunt in stare, doar imi dau cu parerea. Daca nu ai timp sa faci ceva eu zic ca nu avea rost sa iti deschizi server.
5. Ora 16:28 - 25 jucatori online :)
Ce tot vorbesti tu acolo de iteme ? am avut o singura discutie cu tine pe skype si aia cand ti-am zis de buguri. M-ai auzit tu pe mine sa iti cer tie iteme si alte cac***** ? nu mai tot vorbii ca un copil fara rost.

Si inca ceva: Invata si tu sa scrii corect si dupa mai vorbim. :)
P.S: E pacat sa va pierdeti vreamea cu un asemenea server (dar cerd ca lumea si-a dat seama de asta la ce multi playeri sunt on) . Asta a fost ultimul meu mesaj, de acum poti vorbii singur :)

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”