METIN2MYRIA - PVM EASY + HARTA DE CRESCUT !

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Twain™
Nivel 2
Nivel 2
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: METIN2MYRIA - PVM EASY + HARTA DE CRESCUT !

Mesajde Twain™ » 07 Aug 2015, 15:01

NU recomand .

1.Damage-ul intre playeri e exagerat de mare.
2.Am mers cred ca de 10 ori la dragon singur si nu l-am putut bate , si alti pot.
Aveam toate itemele evoluate +9 , full diavol , otravita pgm 15 hh , 54 medie , 20 diavol si tot degeaba.

A scazut hp-ul la dragon si tot degeaba , nu pot , nici alti , doar cativa pot sa-l bata singuri . Si aia is favorizati suta-n mie. :)

Pacat de server.
Imagine

Deconectat
xCrysty96x
Nivel 2
Nivel 2
Status: Bat si -cenzurat-, ca masina de cusut ^.^
Server Metin2: XXX
Mulțumiri primite: 1

Mesajde xCrysty96x » 07 Aug 2015, 15:05

server off, clar, probabil deja s-a inchis, dupa cum spuneam :)) si mai sus

Deconectat
AdrianC
Nivel 4
Nivel 4
Reputație: -Trial Moderator
-Pensionat
-Analist Programator
-AMF
Status: http://metin2blackart.ga/
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 3

Mesajde AdrianC » 07 Aug 2015, 16:33

Twain™ scrie:NU recomand .

1.Damage-ul intre playeri e exagerat de mare.
2.Am mers cred ca de 10 ori la dragon singur si nu l-am putut bate , si alti pot.
Aveam toate itemele evoluate +9 , full diavol , otravita pgm 15 hh , 54 medie , 20 diavol si tot degeaba.

A scazut hp-ul la dragon si tot degeaba , nu pot , nici alti , doar cativa pot sa-l bata singuri . Si aia is favorizati suta-n mie. :)

Pacat de server.

Există mulți jucători care spun că este bine, nu știu ce ți se pare ție exagerat că nu am schimbat bonusurile de pe colier ?

Deconectat
tzone111
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^

Mesajde tzone111 » 07 Aug 2015, 19:05

dai ma foc in -cenzurat- m cu pokemonu tau. vad ca esti si tare in clanta deci e clar cum faci si pe serv, deci concluzie apucate de mario.

Deconectat
s3b1tza1312
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 2

Mesajde s3b1tza1312 » 08 Aug 2015, 09:51

Sv off,si nu recomand,staff care nu prea vede de joc,intra odata pe an cand isi aduc aminte si atunci 5 minute,e off din ce in ce mai mult si nu merita sa muncesti pe acest sv.

Deconectat
xCrysty96x
Nivel 2
Nivel 2
Status: Bat si -cenzurat-, ca masina de cusut ^.^
Server Metin2: XXX
Mulțumiri primite: 1

Mesajde xCrysty96x » 08 Aug 2015, 11:27

ieri, serverul pik din ora in ora, mai mult era off decat on si acum din cate am obs e off, cei care vedeti topicul, numai intrati pe servere care own este moderator de pe acest forum, pentru ca serverele lor sunt servere pokemon care nu rezista nici o saptama....aici ca sa evolueazi ultima arma, tr sa bati 10 dragoni, care este in camera de cristal, unde sunt full playeri ca sa-l bata si nu ai loc si mai este si un ch deschis, parerea mea ca e sv nici macar nu era gandit....:)
p.s. evolutiile si bonusurle cum intra erau chiar faine, cv unicat, fata beta etc...dar din cate vad, va doare-n **** de server...+ ca pe sv era si favoritizm, de 2 zile cat era on, sv avea deja playeri cu lv max, 110 si in prezentare mai sus lv max era 107, deci lol, nici lv max nu stiti care e exact pe sv si mai aveti si pretentii.
Pentru terminare, ce am sa zic acum este valabil doar pentru moderatorii dupa J4M, Nu va mai deschideti servere, unde asigurati longevitate si voi defapt dupa cateva zile inchideti serverul...daca vreti sa faceti cv frumos si poate de durata, facetiva 4-5 moderatori, un singur sv :) si cu adevaratul sens al cuvantului,, longevitate''.
Bafta ! :)

Deconectat
AdrianC
Nivel 4
Nivel 4
Reputație: -Trial Moderator
-Pensionat
-Analist Programator
-AMF
Status: http://metin2blackart.ga/
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 3

Mesajde AdrianC » 08 Aug 2015, 18:26

xCrysty96x scrie:ieri, serverul pik din ora in ora, mai mult era off decat on si acum din cate am obs e off, cei care vedeti topicul, numai intrati pe servere care own este moderator de pe acest forum, pentru ca serverele lor sunt servere pokemon care nu rezista nici o saptama....aici ca sa evolueazi ultima arma, tr sa bati 10 dragoni, care este in camera de cristal, unde sunt full playeri ca sa-l bata si nu ai loc si mai este si un ch deschis, parerea mea ca e sv nici macar nu era gandit....:)
p.s. evolutiile si bonusurle cum intra erau chiar faine, cv unicat, fata beta etc...dar din cate vad, va doare-n **** de server...+ ca pe sv era si favoritizm, de 2 zile cat era on, sv avea deja playeri cu lv max, 110 si in prezentare mai sus lv max era 107, deci lol, nici lv max nu stiti care e exact pe sv si mai aveti si pretentii.
Pentru terminare, ce am sa zic acum este valabil doar pentru moderatorii dupa J4M, Nu va mai deschideti servere, unde asigurati longevitate si voi defapt dupa cateva zile inchideti serverul...daca vreti sa faceti cv frumos si poate de durata, facetiva 4-5 moderatori, un singur sv :) si cu adevaratul sens al cuvantului,, longevitate''.
Bafta ! :)

Nu te supăra, dar nu ai fost obligat cumva să joci pe server, există multe servere de metin2 cu pokemoni care sigur îți va plăcea, dar asta e, l-ai întalnit pe acesta și te-a fascinat atît de mult încat ai ajuns să te apuci de Mario.
Erau foarte frumoși pokemoni de pe serverul Myria, păcat că nu l-ai întalnit și pe Mario să vă luați amandoi de mană, dar poate ai șanse pe viitor să îl întalnești pe Somboco și poate ăla te va fascina.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”