Metin2Neamt - 2 Servere Online.

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
xworld07
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Metin2Neamt.ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 6

Re: Metin2Neamt - PvM Hard

Mesajde xworld07 » 11 Oct 2015, 19:38

[ Mesaj scris via iPhone ] Imagine

Deconectat
Red....
Nivel 2
Nivel 2
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Red.... » 11 Oct 2015, 21:52

Un server de succes, doar 2 propuneri care ar trebui luate în calcul.

1. Licorile de atac/viteza/apele ar trebui sa fie puse în număr de 100-200, prețul crescut, de ce sa dai de 20 de ori click sa cumperi licori?

2. Pietrele metin sa fie mai depărtate, sunt prea multe și prea apropiate, 7-8 in același loc. (cel putin map1)

Mai sunt și alte probleme de astea minore, minore, dar multe strica, ca de altfel era mai populat.

Deconectat
xworld07
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde xworld07 » 11 Oct 2015, 22:11

, o sa ma gandesc. si problema cu populatul , eu nu am timp sa fac reclama multa la sv, lucrez de la 8 dim-7seara, in fiecare zi.

Deconectat
ElDiablo
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri acordate: 1

Mesajde ElDiablo » 11 Oct 2015, 22:23

Cea mai mare problema este ca gm ala need sau cum ai mai zice baga repari la playeri ca sa le cada arme si noua ne zice ca e bug :))))) ne crede prosti de asta aveau semiom azi in map 1 eu am batut peste 20 de repari facand dt si altii iau deagata plus ca itemele alea din item shop au bonusuri prea exagerate .
Si a doua probema este ca toti o sa ramanem la lv 80 pentru ca in v4 nu se creste aproape deloc mai repede cresti in padurea rosie eu nustiu unde o sa faceti lv 99 pe servaru asta daca eu am stat 4 ore sa fac de la 79 la 80 in v4
a treia este ca am intrat pe sv si am vazut ca am si mute dc need pentru ca tiam zis sa nu mai bagi bosi la plaieri separat din partea mea dale si modate dale ce vreai ca eu unu nu cred ca o sa mai joc pe acest servar si nu sunt singurul in maxim cateva zile o sa vezi cum scade nr de playeri nu mai zic de hakeri ca e ful servaru un mental bate singur yoganu ce sa mai zic hai bafta in continuare cu servaru

Deconectat
xworld07
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde xworld07 » 12 Oct 2015, 20:49

ElDiablo scrie:Cea mai mare problema este ca gm ala need sau cum ai mai zice baga repari la playeri ca sa le cada arme si noua ne zice ca e bug :))))) ne crede prosti de asta aveau semiom azi in map 1 eu am batut peste 20 de repari facand dt si altii iau deagata plus ca itemele alea din item shop au bonusuri prea exagerate .
Si a doua probema este ca toti o sa ramanem la lv 80 pentru ca in v4 nu se creste aproape deloc mai repede cresti in padurea rosie eu nustiu unde o sa faceti lv 99 pe servaru asta daca eu am stat 4 ore sa fac de la 79 la 80 in v4
a treia este ca am intrat pe sv si am vazut ca am si mute dc need pentru ca tiam zis sa nu mai bagi bosi la plaieri separat din partea mea dale si modate dale ce vreai ca eu unu nu cred ca o sa mai joc pe acest servar si nu sunt singurul in maxim cateva zile o sa vezi cum scade nr de playeri nu mai zic de hakeri ca e ful servaru un mental bate singur yoganu ce sa mai zic hai bafta in continuare cu servaru

Need a fost blocat. akm vede-ti de ce nu imi place sa fie alt [GM]? , la un momentdat se plictiseste sa asculte, si face ce vrea.

Deconectat
xworld07
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde xworld07 » 15 Oct 2015, 10:19

[ Mesaj scris via iPhone ] Imagine

Deconectat
teo0001
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: Metin2VLC

Mesajde teo0001 » 16 Oct 2015, 02:04

Server de 2 lei.Numele meu in joc, Teddy. [GA]Legend, ca mare legenda e, a dat reset la conturi. Dupa atat chin la uni playeri, i sa sculat lui sa dea reset. In fine. Toata lumea sa reapucat.
Astazi surpriza. Un player de lv 29 prin mapa, cu P-uri, punea pe toata lumea jos cu un hit si ne lasa cu - 30000000 hp. Toata lumea si-a dat seama ca e modat. La inceput am crezut ca e chiar owneru sii se distra, dar defapt era un simplu player care a reusit sa ii ghiceasca parola de root :)). Inainte sa ii baneze contu, baiatu asta mi-a lasat mie itemele.
Nu am facut nimic rau cu ele. Nu m-am pus pe liber. M-am dus v2 si am batut 2 minute, dupa care am mers in padure la lv 47, la metine de 90 :)) Mi-a picat otel batalie etc.
M-am intors in mapa, GA-u mia cerut itemele. S-a dat seama ca sunt la mine. I le-am dat frumos, fara cearca. Dupa asta mi-a cerut contu sa verifice daca mai am iteme pe langa alea. I l`am dat :)) si mi-a dat ban
Cam asta e povestea mea cu serveru asta ``frumoas``..Apucativa de el ca nu o sa regretati :))). Glumesc. Mai bine jucati Lego sau Cruce. :))Mai jos aveti cateva screen-uri
www.lostkingdom.ga

Deconectat
Ionuț F.
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Nume anterior: Ionuț F.
Server Metin2: • Metin2
Mulțumiri acordate: 9
Mulțumiri primite: 15

Mesajde Ionuț F. » 16 Oct 2015, 06:15

Cam urata descrierea..
Imagine

Imagine

Deconectat
xworld07
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde xworld07 » 17 Oct 2015, 21:21

teo0001 scrie:Server de 2 lei.Numele meu in joc, Teddy. [GA]Legend, ca mare legenda e, a dat reset la conturi. Dupa atat chin la uni playeri, i sa sculat lui sa dea reset. In fine. Toata lumea sa reapucat.
Astazi surpriza. Un player de lv 29 prin mapa, cu P-uri, punea pe toata lumea jos cu un hit si ne lasa cu - 30000000 hp. Toata lumea si-a dat seama ca e modat. La inceput am crezut ca e chiar owneru sii se distra, dar defapt era un simplu player care a reusit sa ii ghiceasca parola de root :)). Inainte sa ii baneze contu, baiatu asta mi-a lasat mie itemele.
Nu am facut nimic rau cu ele. Nu m-am pus pe liber. M-am dus v2 si am batut 2 minute, dupa care am mers in padure la lv 47, la metine de 90 :)) Mi-a picat otel batalie etc.
M-am intors in mapa, GA-u mia cerut itemele. S-a dat seama ca sunt la mine. I le-am dat frumos, fara cearca. Dupa asta mi-a cerut contu sa verifice daca mai am iteme pe langa alea. I l`am dat :)) si mi-a dat ban
Cam asta e povestea mea cu serveru asta ``frumoas``..Apucativa de el ca nu o sa regretati :))). Glumesc. Mai bine jucati Lego sau Cruce. :))Mai jos aveti cateva screen-uri

Problema asta a fost rezolvata de mult:)) si care vrea sa stie ce sa intamplat. sa intre pe sv sa dea pm unu-i mod , si o sa va explice,..

Deconectat
xworld07
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde xworld07 » 20 Oct 2015, 23:51

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”