am nevoie de cunoscatori php

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
sunsikk
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

am nevoie de cunoscatori php

Mesajde sunsikk » 25 Dec 2014, 01:07

Salut , sper ca am topicul meu respecta regulile acestei sectiuni , in caz ca nu , va rog sa-l modificati , nu sa-l aruncati la gunoi , sunt nou pe acest forum , here we go .

Asadar , dupa cativa ani buni de experienta cu metinul pe official cat si private , m-am decis sa-mi deschid propriul meu server , am gasit un om de incredere care sa ma ajute cu modificari/adaugari/stergeri din server , pe scurt , il face cum vrem noi ( suntem un grup de 3 oameni) , dar chestia e urmatoarea , si aici e buba , am nevoie de ajutor pe partea cu website-ul , am cunostinte bune , nu foarte bune , HTLM , dar , website-ul in mare parte este PHP , asadar , am nevoie de putin ajutor , mai apar buguri , nu stiu sa le rezolv , mai vreau sa adaug una alta , sa sterg ceva , chestii de astea , si am nevoie de ajutor pe tema asta , nu pot sa spun ca ofer bani , sau ca ofer accese pe server , ca sunt sigur ca nu asta cautati , asadar , daca este cineva , si are timp sa ma ajute , pentru mai multe detalii las un id de skype , doar sa-l cereti , sa stiu daca e cineva.

ps: Am vazut un topic de la un Administrato de aici , Mos nu mai stiu cum , are un topic unde are experienta de vreo 4 ani in phpBB , credca m-ar ajuta , chiar si contra-cost , dar eu nu folosesc yahoo , si id-ul de skype nu l-am vazut pe acolo , in caz ca are cineva id-ul lui de skype , va rog , sa mi-l comunicati si mie

va multumesc si va urez sarbatorii fericite .

Deconectat
SirFulgeruL
Nivel 2
Nivel 2

Re: am nevoie de cunoscatori php

Mesajde SirFulgeruL » 25 Dec 2014, 02:09

Salut . Ma gasesti la id-ul de skype : fulgerul.mc .

Deconectat
Cosm1n
Nivel 2
Nivel 2
Server Metin2: niciunu
Regat: Jinno

Re: am nevoie de cunoscatori php

Mesajde Cosm1n » 02 Ian 2015, 19:25

mess: bortoicosmin