Noua Generatie de Metin2

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
anelino1994
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Noua Generatie de Metin2

Mesajde anelino1994 » 02 Dec 2014, 16:05

Salut, stiu ca nu am voie sa postez aici (nu stiu unde, si multumesc moderatorului care imi va muta postarea unde trebuie)
Am mai postat cateva mesaje in legatura cu un nou concept de metin2, asa ca azi ii dau startul, doar ca am nevoie de ajutorul vostru pt ca nu stiu de unde sa incep, ( hostarea sv-ului ma refer. am cautat mai multe site-uri cu server hosting, si inca sunt indecis) apoi vreau sa va intreb, daca am sv-ul deschis, cu playeri, GM etc, un GM care nu are baza de date navicat, poate repara un bug? Poate repara orice bug sau anumite?
Fiind un sv proaspat deschis, desigur ca caut membrii staff.
Este aici postarea cu Metin 2 Generation X: http://just4metin.ro/discutii-diverse/n ... 13696.html ca sa nu mai scriu odata cam cum va fi metinul, dar precizez ca ideile de acolo sunt doar partial prezentate/ explicate si sunt doar cateva ( alte idei mult mai interesante nu le-am postat) .
Deci, de unde sa incep? Un host de server, ( poate stiti voi unul cu web gratuit care contine item shop, cu client si server filles si tot ce trebuie)
In al doilea rand caut profesionisti in crearea de: ( si zic profesionisti, nu amatori )
- 2 arme ( care necesita cateva conditii speciale)
- 2 armuri ( care tot asa, necesita cateva conditii speciale )
- o harta de marime mica ( care necesita conditii speciale )
- modificarea caracterului in sine ( care necesita conditii speciale, adica pe o perioada, nu permanent, pt detalii, aveti mai jos date de contact )
- crearea unui npc de genul PET-ului, care se comporta ca un animal ( pet ) dar cu mult mai multe conditii
- caut un membru sau mai multi... care sa imi puna la punct jocul in sine, eu ii zic cam ce as vrea ( adica drop la monstrii, ce sa iasa din cutii, etc... adica jocul in sine... si il platesc, stiu ca si eu pot face asta, pt ca am vazut tutoriale pt acest capitol, dar vreau ca in prima luna sa il scot din BETA, caci vor fi mult de implementat). Da, va fi deschis in beta in prima luna. Caut si membru / membrii staff care se ocupa cu site-ul web/ forum-ul/ item shopul...
- caut om care stie sa modifice ceva in structura metin 2, adica sa modifice structura EXP-ului, da, exp-ul care il primesti de la mobi... in fine,pt mai multe detalii, aveti contactele mai jos.
- cine se ocupa cu asa ceva, ce am enumerat mai sus, ii rog sa ma contacteze la :
tel : 0742318767 - nume: Angel
id yahoo: the_last.angel
fb: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ( link direct catre profil, tipu` cu ochi albastrii )
-Cine doreste, cine pofteste sa ia parte la acest proiect, Metin2 Generation X, sunt rugate sa ma caute la contactele care le-am enumerat mai sus.

Deconectat
.Deb
Fost Administrator
Fost Administrator
Reputație: Fost Administrator.
Fost Super Ad Moderator.
Fost lider Ad Moderatori.
Fost lider Super Moderatori
Fost lider Moderatori.
Fost lider Designeri.
Fost organizator Miss&Mister.
Status: Egalitatea nu există decât în matematică