Obtine Like-Uri Facebook,trafic,abonati youtube,Trafic site,

Metin2 Global - Un server de calitate !
Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
lsilucian
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: sasa
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Obtine Like-Uri Facebook,trafic,abonati youtube,Trafic site,

Mesajde lsilucian » 31 Mai 2014, 22:44

Astazi vom vorbi despre cum putem obtine like-uri intr-un timp,relativ scurt daca ne facem treaba.Probabil ca ati dat de multe site-uri de tipul exchange like dar nici unul dintre ele nu va multumit,ei bine nici pe mine.
Putem obtine like-uri de la persoane reale fara sa dam 1 cent iar toata treaba o facem manual.Despre ce e vorba?

Este vorba despre Addmefast,un site care isi face treaba de minune daca ai acele puncte de consum si daca ai un CPC destul de potrivit.Tot ce trebuie sa faceti,este sa mergeti la pagina de inregistrare, adica: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Aici completati-va spatiile libere cu datele necesare iar daca totul e in regula,dati click pe Sign Up.
Dupa aceea trebuie sa va confirmati contul prin mailul pe care il veti primi si sa va logati pe site.Dupa ce v-ati logat si ati intrat in platforma,urmati pasii urmatori:

1) Dati click pe Add site/page (butonul verde din sidebar si mare,destul de vizibil)
2) Selectati Facebook Likes din acea lista.
3) Completati datele la Title,Site/Page URL
4) Setati CPC 10/9 dar 10 e cel mai recomandabil.
5) Faceti puncte prin Youtube Likes(dupa ce ati dat like la videoclip,ati inchis imediat fereastra),Facebook Likes(tot asa,dupa ce ati dat like ati inchis fereastra),etc
Si cam asta a fost tot dar trebuie sa mentionez ca daca aveti pe cineva reffer,castigati 300 puncte daca acel user este activ.Mai aveti Daily Bonus,de care o sa profitati ziua urmatoare cel mai probabil.
Eu am obtinut 540 lik-uri in 2 ore

Pentru ca sa primiti like poze profil ect.
Cum fac ca, pe facebook. toata lumea sa-mi poata da like la ce postez? Adica, chiar daca nu-i am la prieteni.
Dai pe rotita din dreapta -> setarile contului -> persoane care urmaresc -> bifezi primul lucru care iti apare si urmatoarele 2 le selectezi pe "Toata lumea"

p.s ALTI fac bani cu acest site vand like, tafic ect.. eu vil dau gatis sa faceti like ect..

Deconectat
[TC]Neseriosul
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: [You gotta keep on keepin' on!]
Server Metin2: ████ Full Batery!
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 0

Re: Obtine Like-Uri Facebook,trafic,abonati youtube,Trafic s

Mesajde [TC]Neseriosul » 27 Iul 2014, 08:02

Si eu am obtinut intr-o 1h cam vro 240 de like-uri pe faacebok :#