Ma ofer ca Tehnician [ SERIOS 22 ANI ]

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
xardas1992
Nivel 1
Nivel 1
Status: www.metin2war.ro
Server Metin2: Metin2War
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Ma ofer ca Tehnician [ SERIOS 22 ANI ]

Mesajde xardas1992 » 04 Dec 2014, 02:47

Nume: Dragomir
Prenume: Teodor
Varsta: 22
Oras: Calarasi
Mess: byll2013

Descriere: Cauti un tehnician cu experienta si nu copi inutili de 12 ani care sa iti dea tot felul de tepe eu te pot ajuta sunt persoana capabila de orice si nu lucrez am foarte mult timp liber vreu sa muncesc la ceva dar vreau sa si castig nu gratis pana acum am lucrat gratis si acum voi taxa fiecare serviciu in parte am preturi incepand de la 5 euro la 10 euro maxim 20 euro mai mult nu iau si plata se face prin sms transfer bancar plata se face jumate inainte jumate dupa terminarea proiectului multumesc de intelegere.
Imagine

Deconectat
C. Petrisor
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Cox
Regat: Jinno
Mulțumiri primite: 1

Re: Ma ofer ca Tehnician [ SERIOS 22 ANI ]

Mesajde C. Petrisor » 04 Dec 2014, 07:39

1. pustii de 12 13 ani nu dau tepe ca unu de 16 +
2.Nu cred ca ai lucrat gratis ;) = Spun din ce mia spus cineva despre tine.
3.Nu conteaza varsta. ;) Degeaba tot zici la toti ca ai 22 de ani ;)
4.Nu ai dovedit pe forum ca stii sa lucrezi cu adevarat :)
5. Preturi pana la maxim 20 euro ?:) Tia dat cineva 30e .. de tia incarcat contul cu monede :)) - sunt curios ce modificari ai facut ;)

Descriere: Cauti un tehnician cu experienta si nu copi inutili de 12 ani care sa iti dea tot felul de tepe eu te pot ajuta sunt persoana capabila de orice si nu lucrez am foarte mult timp liber vreu sa muncesc la ceva dar vreau sa si castig nu gratis pana acum am lucrat gratis si acum voi taxa fiecare serviciu in parte am preturi incepand de la 5 euro la 10 euro maxim 20 euro mai mult nu iau si plata se face prin sms transfer bancar plata se face jumate inainte jumate dupa terminarea proiectului multumesc de intelegere.

Aceasta este o descriere facuta de o persoana de 22 de ani ? O descriere fara " . " . O decrierea care cum spui tu ar putea sa o faca un pusti de 12 -13 ani :) care nu stie sa puna "." ...
[url=http://metin2cox.net/Imagine[/url]

Deconectat
ForTzaSteaua Official
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: caut
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 0

Re: Ma ofer ca Tehnician [ SERIOS 22 ANI ]

Mesajde ForTzaSteaua Official » 04 Dec 2014, 13:50

Cauta un prieten de`al meu .. tehnician pentru PvM Hard. si donatile vin jumate la tine si jumate la el, daca te prinde ca il pacalesti.. cu donatile etc mai multe la mess : CsZero95@yahoo.com # Skype : fortzast3aua

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”