Prezentari generale Metin2

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Y4M
Nou Venit
Nou Venit
Status: 4M
Server Metin2: Metin2
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Prezentari generale Metin2

Mesajde Y4M » 30 Dec 2014, 20:40

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Salutare dragilor ! Am deschis acest topic pentru a va oferi gratuit oportunitatea de a avea un videoclip
care sa va prezinte propriul server de metin .
Calitatea video va fi mereu 1280 x 720 .
Clientul poate alege daca vrea ca acel videoclip sa fie editat / simplu .
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Ce trebuie sa respecte "clientul" care isi doreste aceasta prezentare video :

1. Trebuie sa dovedeasca ca serverul este al lui .
2. Trebuie ca link-ul videolui pus pe channelul meu de YouTube sa apara pe site-ul official al serverului
3. Pentru prezentare sa-mi stea la dispozitie si sa imi raspunda la cerinte minime ( ex : Sa aduca undeva un NPC)

Va multumesc , si nu ezitati daca sunteti detinatorul unui server de metin sa ma contactati !

Daca topicul este deschis in sectiunea gresita , rog mutarea lui la sectiunea corespunzatoare

Yoggie va ureaza : UN AN NOU PLIN DE BUCURII !
Ultima oară modificat 30 Dec 2014, 20:50 de către .Deb, modificat 1 dată în total.
Motiv: Color şi size, coduri bb înlăturate.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”