Program gen Steam

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
uleiaalexandru
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Program gen Steam

Mesajde uleiaalexandru » 13 Dec 2014, 22:04

dc sa copiez steam? nici nu o sa il pun big picture:) eu raman doar la interfata clasica cu systemele complete...Si acum ce daca contine 30% din el.. toate contin aceleas systeme numai sub diferite designuri (Steam, uplay,origin)

vreau sa ma dezvolt numai pe plan de gamming nu si pe plan de media player sau altele.

Deconectat
HuNterukh
Nivel 2
Nivel 2
Status: Doctor.
Server Metin2: metin2redemption.ro
Regat: Shinsoo
Mulțumiri primite: 3

Mesajde HuNterukh » 17 Dec 2014, 05:02

Pai din cate am vazut din pozele pe care le-ai postat mai sus, deja i-ai copiat acel background gradient albastru-negru, deci... :))

Deconectat
uleiaalexandru
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 0

Mesajde uleiaalexandru » 17 Dec 2014, 18:45

in primul rand o sa schimb texture/ nu stiu daca adaug big picture chiar daca l-am terminat aprope... Si eu pot modifica ori ce la orice ora...

dc ne alegi?(servere de inalta calitate oferite de steam), Preturi mici (incepand cu 1euro jocuri gen outlast, metro simple edition/redux edition, f1(sp+mp),five night at freddy's etc) si/sau gratis... arata cand esti ingame chenaru cu verde iar cand esti online il arata cu albastru.... Am mai adaugat la friend list cand pui mouse pe prieten sa iti arate nivel si daca e in joc ce joc, iar daca ai jocu poti da play game si daca e cu mp poti da join... Etc etc etc. Multumesc anticipat si va pup pe toti.

[ Mesaj scris via Windows Smartphone ] Imagine

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”