Proiect comunitate metin2

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Issack
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Proiect comunitate metin2

Mesajde Issack » 03 Iun 2015, 17:34

Salutări metinienilor , am înființat un proiect pentru o comunitate de metin2 , dar înainte de asta am nevoie de echipă . Câteva mici informații :
Numele nu va fi publicat momentan , forumul va folosi invitați pentru logare deoarece , se vor posta DOAR resurse premium , nu plagiaturi , intenția mea nu e să scot banii din asta , și din contra , aceste "invitați" vor fi trimise de către membri care deja au cont creat , fără să se poată achiziționa . De ce doar resurse premium și invitați ? Din cauza atât a plagiatorilor , cât și a resurselor plagiate . Vreau să le pun capăt .

Așa încât , am nevoie de o echipă formată din : un designer foarte priceput și 1-2 tehnicieni pricepuți cu experiență în domeniul metin2 . Aștept doritori .

[ Mesaj scris via iPad ] Imagine

Deconectat
Tiger
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Membru Club (4 iulie)
Nume anterior: Tiger
Status: Sef
Server Metin2: I Don't Playing
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 34

Re: Proiect comunitate metin2

Mesajde Tiger » 03 Iun 2015, 17:36

Daca imi dovedesti ca e ceva serios te pot ajuta eu .
Imagine
Imagine

Deconectat
Issack
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde Issack » 03 Iun 2015, 17:53

Tiger scrie:Daca imi dovedesti ca e ceva serios te pot ajuta eu .

Hmm .. Să dovedesc că e ceva serios ? Odată ce am pus fundația pentru un așa fel de proiect cu scopul de a opri plagiatori , presupun că nu pot glumii cu așa un fel un de motiv . Nu oblig pe absolut nimeni să între în acest proiect .

Deconectat
bastian
Nivel 4
Nivel 4
Reputație: 1.15 puncte
Mulțumiri primite: 9

Mesajde bastian » 03 Iun 2015, 18:03

Si de unde faci tu rost de resurse premium? Crezi ca ceea ce traduci de pe elitepvpers este "premium".
PS : nu o sa-ti stea nici-un tehnician / modeler 3D etc. sa-ti faca tie arme "personalizate" pentru forum.
Daca te pricepi tu, sa faci totul pe picioarele tale, fara sa depinzi de nimeni, atunci da, se merita, dar altfel nu. Niciodata nu o sa mearga nimic daca depinzi de altii.

Deconectat
Issack
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde Issack » 03 Iun 2015, 18:16

EREBUS scrie:Si de unde faci tu rost de resurse premium? Crezi ca ceea ce traduci de pe elitepvpers este "premium".
PS : nu o sa-ti stea nici-un tehnician / modeler 3D etc. sa-ti faca tie arme "personalizate" pentru forum.
Daca te pricepi tu, sa faci totul pe picioarele tale, fara sa depinzi de nimeni, atunci da, se merita, dar altfel nu. Niciodata nu o sa mearga nimic daca depinzi de altii.

Nu totul e așa cum crezi :) dacă tu poți face o comunitate atât de mare pe propiile puteri ești chiar tare , știu că nimeni nu va sta să facă asta . Cu acest post am vrut să văd altceva, nu pot divulga ce . O să vedeți cu timpul .

Cu astea zise să nu credeți că, caut pe cineva să depind de el . Am atăt resurse financiare cât și resurse premiu, de ajuns pentru ceva timp . Însă , mereu nu o să Reușești singur oricât ai încerca . Trebuie totuși cineva pe care să te bazezi în momentele de criză sau altele. Deci să nu înțelegeți greșit . Nimic nu poți obține singur .

Deconectat
bastian
Nivel 4
Nivel 4
Reputație: 1.15 puncte
Mulțumiri primite: 9

Mesajde bastian » 03 Iun 2015, 18:26

Okay. Uite, eu te pot ajuta daca doresti la design + platforma pe care doresti sa faci forumul, si din vara anului viitor cu 150€ pe luna ( desigur, daca proiectul tau o sa mearga ). Daca spui ca ai resurse financiare si resurse premium pentru ceva timp, atunci cred ca o sa fie okay. Astept sa vad ce o sa iasa, sau ce va iesi.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”