[Empherion2]Proiect comunitate

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
SirFulgeruL
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

[Empherion2]Proiect comunitate

Mesajde SirFulgeruL » 16 Feb 2015, 15:19

Salut Just4metin ,
am un proiect in desfasurare momentan Empherion2 , mai multe informatii gasiti in topic-ul Proiect Empherion2 Video Idei . Si de ceva timp m-am gandit dupa ce pun pe picioare serverul Empherion2 sa deschid o comunitate de jocuri (gaming)+ .

1.Cum adica o comunitate de jocuri (gaming)+?
2.Va fi de lunga durata ?
3.Ai nevoie de staff?
4.Pot veni cu o idee/sugestie?

1.Comunitate de jocuri (gaming) are multe servere pentru diferite jocuri , de exemplu Counter-strike , SA:MP , etc . Aceasta comunitate nu va fi doar alcatuita doar din servere , vor fi tutoriale , resurse pentru jocuri , resurse web , resurse design . Dar cel mai mult comunitatea se va baza pe Tutoriale/Resurse pentru jocuri de exemplu Metin2 , Counter-Strike , SA:MP , etc.. dar va fi alcatuita si din diferite servere de Counter-strike , SA:MP , Minecraft , si multe altele deoarece voi cumpara pentru inceput un VPS .

2. Eu va promit ca aceasta comunitate va fi de lunga durata , dar stiu ca multi nu puteti sa va incredeti doar in vorbe . Va cer doar sa aveti rabdare cu comunitatea cat si cu serverul si ve-ti vedea fapte nu doar vorbe .

3.M-am gandit de inceput sa recrutez doar , Tehnician Forum , Lider Helperi/Moderatori , 1 Designer , 1 Administrator .
Daca esti interesat lasa un post reply dupa urmatorul model :

Cod: Selectaţi tot

Numele tau:
Varsta:
Grad-ul dorit:
Experienta:
Alte precizari?:

4.Sugestiile si Ideile sunt bine primite .

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”