Proiect Nou

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Gr1mjoww
Nivel 3
Nivel 3
Status: Joc Dirty
Server Metin2: Dirty
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Proiect Nou

Mesajde Gr1mjoww » 29 Dec 2014, 09:25

Salut ! Doresc sa deschid un nou proiect, Metin2. Numele serverului va fi Fight4Glory inspirat de catre Dash un administrator de pe acest forum. Vreau sa fie ceva Special,Neintalnit pana acum.

Voi cumpara un host pe 6gb ram,vreau sa fac un server international,nu roman.
Voi cumpara domeniu .ro , protectii foarte bune pentru site cat si pentru client si server.
Caut oameni,nu pentru staff,ci oamne care sa faca ce anume cer si sa ii platesc la sfarsitul muncii lor daca merita.

1) Om care sa faca map1,map2 personalizate, prin map1 sa fie aproximativ cu realitatea. O grafica excelenta.
2) Modificarea caracterelor sa apara aproximativ real.
3) Iteme noi pentru server personalizat " Scris pe ele Metin2... sau emble M2.." gen master.
4) Om care sa faca autopacher exact cum doresc eu
5) Tehnician in cazul problemelor " bug,s.a.m.d" care sa il platesc lunar
6) Echipa pentru server ( Doar cei care sunt responsabili)
7) Design pentru forum pe platforma woltab personalizata
8) Autopacher cu design personalizat,exact cum doresc eu.
9) Mapele de 90 si 95 implementate 100% fara bug ca pe un server oficial,cu personalizarea pe care mi-o doresc.
10) Contact cu Donici Catalin pentru reclama aici pe forum si pe grupul J4M postare fixata sa-mi spuna un pret pentru ambele vreau reclama de sus cum este " eterhost,obvilion..." in acest moment.

Oameni cu,care am colaborat pana acum:

1) Restart din echipa J4M ( Site + forum + interfata din map1 )
2) DealRealPain( Astept sa imi raspunda pentru un pret )
3) Mega Ajutor server,la primul server.

Vreau sa spun ca pentru aceste idei sunt dispus sa scot ceva bani din buzunar dar pentru cei ce ajuta sa ceara un pret in limita bunului simt nu pentru implementarea unui quest 100euro sau mai stiu eu.

Sunt om de incredere si platesc,Restart cand mia facut ce iam cerut i-am spus o limita de timp si am platit cu,cateva zile inainte. (a doua zi cred :-? )

Dovada ca am bani si ca sunt dispus sa dau " Imagine
Daca va fi nevoie la o alta firma de host mult mai scumpa si mult mai buna voi suna la mobilpay si voi face transferul de bani in acea firma.
Imagine
Imagine

Deconectat
h u m a n
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Gabor
Nume anterior: IPS Sociopath
Status: NU!
Server Metin2: NU!
Mulțumiri acordate: 17
Mulțumiri primite: 14

Re: Proiect Nou

Mesajde h u m a n » 29 Dec 2014, 11:58

Vezi ca ai datorie aprox. 2 Lei..:D Spor la server..nu ma incadrez doar la cerinta cu staff :D :))
Imagine

Deconectat
Skull
Nivel 1
Nivel 1
Status: ki*l me
Server Metin2: Ephria
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Proiect Nou

Mesajde Skull » 29 Dec 2014, 13:52

Modificarea caracterelor sa apara aproximativ real. Frate incearca cu ce-i de la Ubisoft vezi poate reusesti ..

PS : Nu stiu ce tot vedeti toata lumea de pe j4m la acesta Restart a facut si el o arma care o fac in 2 minute si e mare moderator 3d .. sa imi trag palme ..

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”