[CERERE]RESURSE

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
cristivuia1
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Server Metin2: Metin2Asgard.Ro
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

[CERERE]RESURSE

Mesajde cristivuia1 » 24 Iun 2015, 20:51

Salut , am nevoie si eu de sistemul ala de viata ca si pe HFM - PVP , care arata cat HP are cel cu care te duelezi .. :-? daca aveti DAU THX

--------<><><>--------------<><><>--------------------<><><>-----------<><><>-----------------<><><>--------

Quest functional care sa dea experienta de la level 98 la level 99 cum trebe sa nu se opreasca la 100% .. tot caut si tot incerc dar nu imi merge.. [-x daca aveti DAU THX

--------<><><>--------------<><><>--------------------<><><>-----------<><><>-----------------<><><>--------

Un introselect? adica unde selectezi caracterul ceva gen ro .. stiu ca nu este ca pe ro exact ca ala , dar ceva diferit nu clasic ? , daca aveti DAU THX

Un intrologin ? ceva vreau sa spun prin intrologin .. adica ceva schimbat nu clasic dar sa mearga sa alegi de exemplu alt server .. sa zicem ca sunt 2 servere in client.. sau nu neparat .. , ceva diferit de cel clasic , daca aveti DAU THX.

VA ROG CAT DE REPEDE PUTETI .. MULTUMESC , DAU THX!

Deconectat
h u m a n
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Gabor
Nume anterior: IPS Sociopath
Status: NU!
Server Metin2: NU!
Mulțumiri acordate: 17
Mulțumiri primite: 14

Re: [CERERE]RESURSE

Mesajde h u m a n » 28 Iun 2015, 22:37