[Pareri] Server Metin2 PVP Clasic, diferit de celelalte!

Metin2 Global - Un server de calitate !
Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Conectat
G!uKy
Super Moderator
Super Moderator
Reputație: Super Moderator
2.65/3.0
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 3

[Pareri] Server Metin2 PVP Clasic, diferit de celelalte!

Mesajde G!uKy » 27 Dec 2014, 17:36

Imagine
Nume Server: Metin2 World Of Fights
Salut dupa asa-zisa plictiseala si vazand ca nu mai exista niciun server de metin2 calumea, ma refer la cele pvp clasic, am zis sa-mi incerc norocul si sa fac eu unul impreuna cu verisorul meu, suna cam asa. :-?

-Level Maxim: 105
-Inca ne mai gandim daca bagam si caracterul nou.
-inventar schimbare rapida
-swichbot,cel nou
-costume noi
-cobra sihastru
-cand intri pe server ai level 100 si 500kk, 105 faci primind exp din duele doar omorand jucatorii din alte regate, daca omori de la tine din regat nu primesti exp + o sa primiti busteni, iar cu acesti busteni veti putea cumpara diverse costume/frezuri etc.. Bani ii faceti din vanzarea ghearelor/balantelor/bustenilor etc..

Evolutii: Otel -> Posedata -> Armura Beta
Batalie -> Sirius -> Arma Beta

Va cere gheare si balante, iar ele pica in camera dragonului, de la +0 pana la +6 nu va cere nimic, iar de la +7 va cere 1x gheare, 1x balante, la + 8 x2 gheare, x2 balante, la +9 x3 gheare, x3 balante, iar cand faceti upp la armuri din pose in armura beta sau din sirius etc.. in arma beta va cere x5 gheare, 5x balante + 1 perla rosie, care va pica tot la dragon.
La magazin gasiti totul +9, nu vor exista bonusurile 6/7

+ Vom face un eveniment, care cred ca nu s-a mai facut pe niciun server, asadar puteti face level usor.
Pe server se va dona doar pentru pachetele v.i.p, care suna cam asa:
Pachet 1 -> 15 euro
Pachet 2 -> 10 euro
Pachet 3 -> 5 euro

Atentie! In server au fost peste 100 de euro investiti, deci ne vom tine de treaba!
Ce pareri aveti?
Astept idei, sugestii etc..

Imagine

Deconectat
[Chuli-Gaara]
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Haide
Server Metin2: Al meu
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 10

Re: [Pareri] Server Metin2 PVP Clasic, diferit de celelalte!

Mesajde [Chuli-Gaara] » 27 Dec 2014, 17:49

Am mai văzut ideiile tale peste tot la serverele noii deschise şi inchise imediat ce se deschid .. Deja te gândeşti la donaţii ? Am pe unu a băgat 15 mil in 3-4-5 zile şi a muncit la server 2 luni şi l-a inchis că nu intra lumea + că a luat full reclame pe -cenzurat- atunci promoţia cu 7 milioane toate reclamele .. şi tu că ai băgat 100 zici că te ţi de treabă? .. Să spun aşa .. deţii infometin2 şi lumea ştie ce fel de persoană eşti .. nu imi inspiri incredere nici in ce faci nici in ce spuii .. Dacă vrei server vino cu alte evoluţii alte concepţii nu ''systemu cutare şi dropu lu tataie''.. in fine nu am nimic cu tine .. dar eu am nişte ideii in pvp care nu le spun la nimeni deci ceea ce imi spui tu aici e frecţie la picior .. Aştept reply de la tine să văd ce zici.

Conectat
G!uKy
Super Moderator
Super Moderator
Reputație: Super Moderator
2.65/3.0
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri primite: 3

Re: [Pareri] Server Metin2 PVP Clasic, diferit de celelalte!

Mesajde G!uKy » 28 Dec 2014, 00:02

NoFoundLove scrie:Am mai văzut ideiile tale peste tot la serverele noii deschise şi inchise imediat ce se deschid .. Deja te gândeşti la donaţii ? Am pe unu a băgat 15 mil in 3-4-5 zile şi a muncit la server 2 luni şi l-a inchis că nu intra lumea + că a luat full reclame pe -cenzurat- atunci promoţia cu 7 milioane toate reclamele .. şi tu că ai băgat 100 zici că te ţi de treabă? .. Să spun aşa .. deţii infometin2 şi lumea ştie ce fel de persoană eşti .. nu imi inspiri incredere nici in ce faci nici in ce spuii .. Dacă vrei server vino cu alte evoluţii alte concepţii nu ''systemu cutare şi dropu lu tataie''.. in fine nu am nimic cu tine .. dar eu am nişte ideii in pvp care nu le spun la nimeni deci ceea ce imi spui tu aici e frecţie la picior .. Aştept reply de la tine să văd ce zici.

Nu cred ca ma cunosti personal ca sa stii ce fel de persoana sunt, majoritatea care ma cunosc nu ma cunosc de asa zisul 'baiat neserios' infometin2, este al lui laurent, n-am nicio treaba, am ajutat.. am venit am plecat, 6 luni acolo am fost nu m-am plimbat din floare-n floare.
Eu am venit cu idei noi, nu cred ca jumatate din ce am spus gasesti pe alte servere, ce evolutii vrei sa bag? sa transform metin2 in wow ca altii? ala nu mai e metin2, evolutiile astea sunt si pe oficial, de asta am ales sa le bag + nu pot spune ca e pvp 100 %, mai mult 75% pvp, 25&% pvm, iti i-a ceva ca sa faci upp la toate/intemele, level, nu faci asa repede tot full. Deci... si va tine, te asigur, nu ma compara cu altii.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”