[PREMIUM]Serverfile lycan by jinhan full sv+client

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Scofield
Nivel 1
Nivel 1
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 2

Re: [PREMIUM]Serverfile lycan by jinhan full sv+client

Mesajde Scofield » 06 Mai 2015, 19:56

hai sa iti spun eu margraff, nu incepe cu arfe la mine ca te sui pe carbahal in 2 sec.Inteles?daca tu ai face un game si il vinzi si vine un copil prost ca terkea,nu iti iei masuri de siguranta?oricum de 2 lei esti ,arata mi si mie realizarile tale inainte sa vorbesti.Cat despre tine terkea daca ma mai superi mult ,iti -cenzurat- serveru bucata cu bucata nu ma lua pe mine ca ai tu versiuni ca ai un -cenzurat-. Tu ai backdoor in toate.Cum ar fi sa intru in fiecare seara sa iti golesc niste tabele , sa dau niste iteme la playeri, sa le fac un ox ceva? si dupa toate astea sa iti ajunga serverfilesul pe net, pe mine unu ma doare la basca intelegi? am facut v2 la svf si gata vand din nou.Dar tu ce faci? pierzi de 1000 de ori.Odata ca ai dat banii pe core ,odata ca iti pun si serverfiles pe net, si nu asa cu homepage client ce vrea putzica ta.Nu ma face al dreacu , inca odata repet cumparati de la el , munciti si o sa va ajunga serverfilesurile pe net.De ce? ca va vinde terkea -cenzurat- la tava.Cei care au cumparat de la noi sunt multumiti si nu o sa facem acelasi lucru cum am facut cu tine ptr ca ne respectam clientii, tu nu faci parte dintre ei esti doar o petarda.Cei care au cumparat si sursa pot confirma ca nu au primit o cu backdoor sau altceva.Dar la tine nu regret ca ti am pus.Bafta la vanzare terkea , sper sa il vinzi cand poti de repede, poate iti strangi si tu 50 de lei sa mai futi si tu ceva, poate scapi de laba si de virginitate!

Deconectat
Gadreel
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Metin2Ragnaros
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Gadreel » 13 Mai 2015, 10:13

up
sclavule, daca tu esti jinhan ai dreptul sa ma cauti pe mess/unde vrei tu sa-ti zic un pugi sula !

Deconectat
Helios
Membru Club
Membru Club
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 13

Mesajde Helios » 13 Mai 2015, 11:05

Subiect mutat la coș, deja se ajunge prea departe cu acest subiect.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”