Serverfiles Metin2Global PVM si PVP

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Metin2Global.ro
Nou Venit
Nou Venit
Status: Metin2Global.ro
Server Metin2: www.Metin2Global.ro
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Serverfiles Metin2Global PVM si PVP

Mesajde Metin2Global.ro » 28 Apr 2015, 17:26

Salutare dragilor,

ieri mi-am anuntat incheierea activitatii pe Metin2Global,eu fiind creatorul principal al serverului.
Serverele PVP si PVM au fost vandute unei persoane,asa ca m-am hotarat sa-mi postez munca mea de-o viata,contra-cost,pretul fiind negociabil.

Aici aveti o scurta prezentare a serverului PVP-FUN
Nume Server: Metin2Global PVP-FUN [deschis din 09.03.2014]

Server Status: Online 24 de ore cu 24,șapte zile din șapte !

MC / IP: Nu rulăm pe o versiune 2007 încât să avem un fișier mc.txt în client,rulăm pe o versiune mai nouă,care nu necesită acel mc.txt,deci nu vă trebuie nici un ip.

Rate: Ratele pe server sunt de 1000%.Fiind un server PVP-FUN,ne interesează mai mult bătăile generale,cele de breaslă,evenimentele și farmingul pentru a deveni cât mai puternic,ca și jucător.
Experienta: Rata șansei de experiență este de 1000%,nivelul se ia de la Seon-Hae,situat în toate hărțile [1].
Yang: Rata șansei de bani este de 1000%,banii se fac foarte ușor pe joc,în Harta cu Metine,bătând la Butoaiele de nivelul 100,sau în Harta de 115,bătând monștrii.
Obiecte: Rata șansei de obiecte este de 1000%,astfel ceea ce veți primi de la șefii din run-uri va fi pe măsură.
Fierar: Șansa la fierar variază,de la 80% până la 100%,așa că nu ezitați să folosiți Metale Magice si Pergamentele Binecuvântate de la Magazinul General.
Timp Online: 24 de ore cu 24,șapte zile din șapte !

Buguri rezolvate: Pe server nu există buguri,doar cele întâlnite pe official.Alte buguri nu există pe server,toate au fost remediate,în caz că întalniți ceva,puteți raporta pe forum.
Regat recomandat: Toate regatele vi le recomand,de ce? Pe fiecare regat sunt cel puțin 1 sau 2 breasle puternice ce vă așteaptă sosirea,toate regatele fiind populate,dar,după cum puteți observa pe toate serverele,regatul albastru este mult mai solicitat.

Forum: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. > aici puteți vă puteți prezenta,vizualiza ghidurile serverului,depune o reclamație,depune o idee nouă pentru server,solicita un avatar,o semnătură și multe alte facilități.
Site: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. > aici puteți să vă creați un cont,să vizualizați noutățile serverului,cât și ale jocului,să descărcați jocul,să vizualizați iShopul,să vizualizați regulamentul s.a.m.d.
Client & Luncher: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. > vă sugerăm descărcarea prin Torrent,și dacă vă este posibil,să stați si la [seed],pentru a putea descărca și alții.

---------------------------------------------Video: ---------------------------------------------
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Poze:
Descrierea amănunțită cu poze și toate cele,o aveți la "Descriere" așa că aruncați o privire mai jos.

Descriere:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Iar aici aveti un video al serverului PVM

Aici aveti dovada ca am fisierele in format tar.gz
Aici aveti dovada ca sunt unicul proprietar,fondatorul comunitatii Metin2Global

Daca mai doriti si alte dovezi cum sa acest server este de vanzare,si este cel original,mai jos aveti contactul meu,la cererea voastra va arat ce doriti.
Pentru detalii dati-mi add la nicu.point skype si contact_metin2global@yahoo.com Y!M.

Deconectat
.Deb
Fost Administrator
Fost Administrator
Reputație: Fost Administrator.
Fost Super Ad Moderator.
Fost lider Ad Moderatori.
Fost lider Super Moderatori
Fost lider Moderatori.
Fost lider Designeri.
Fost organizator Miss&Mister.
Status: Egalitatea nu există decât în matematică