SERVICII DESIGN/GRAFICA/DESEN/PICTURA

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
AlexDRN.
Nou Venit
Nou Venit
Status: Meh.
Server Metin2: Just4Metin
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

SERVICII DESIGN/GRAFICA/DESEN/PICTURA

Mesajde AlexDRN. » 12 Iul 2014, 00:48

Ofer servicii de design contracost.

În ce constau aceste servicii de design ? : Bannere de tip 851x315 pixeli (copertă de Facebook), Imagini pentru autopatcher, în cazul serverelor de Metin2, Semnături pentru forumuri, Avatare pentru forumuri, rank-uri personalizate pentru forumuri, wallpapere de dimensiuni 1024x768 sau mai mari, logo-uri pentru compania ta/serverul tau, carţi vizită în cazul celor ce au o companie, flyere, postere, invitaţii pentru diverse ocazii, coperţi de carţi, butoane sau iconiţe web, bannere pentru reclamă, prezentari profesionale servere de Metin2 (ceea ce ţine de texte in Photoshop, partea cu prezentarea în sine+imagini pentru a atrage cât mai mult), Video-uri pentru reclama serverului tău (în Adobe After Effects).

Programe specializate : Adobe Photoshop CS6, Adobe Illustrator CS6, Adobe After Effects CS4

Site-uri pe care sunt/am fost Designer :
*Metin2HC, tot odata Game Master, odata cu funcţia de designer (fac absolut tot ce ţine de design la server - interfaţa pentru joc, când te loghezi, panouri publicitare, rankurile de la forum)
*Metin2GX, ocupand funcţia de ProfiArt, fac treaba de pe forum (semnaturi/avatare), cât si ceea ce ţine de reclamă la server/bannere publicitare/video reclamă
*Metin2NR, unde fac tot ceea ce ţine de coperţile pentru Facebook, iconiţă pentru client, imaginea de autopatch, butoane la site, Calendare evenimente, cam tot ce ţine de Design.
*RulePlay, o comunitate de SA-MP, unde eram GFX Designer pe forum, făcând semnaturi/avatare userilor, cât şi bannere publicitare.
*DeviantArt, unde am primit Premium Membership din partea lor, datorita activitaţii mele, unde în prezent, la ora actuală am 4539 vizualizari la pagină, 213 lucrări, 820 comentarii, având titlul de "Digital Art/Professional Member", fiind adminul a trei grupuri. ("All-Signatures", "Raza-Sura", "MMD-Arts")
*Metin2Aspects, unde sunt [GA] - Game Administrator, în mare parte mă ocup cu Designul la server, însa îmi fac treaba ca şi [GA] pe server.
*Graphixpixel | Best place where design has no limits!, ocupand functia de Designer Jr
PORTOFOLIU
http://alexdrn.deviantart.com

De ce să ne alegeţi pe noi ?

Aş începe prin a spune că lucrările pe care le comandaţi sunt făcute in timp foarte scurt, calitatea este maximă, unde se depune tot efortul ca cel ce cumpără, clientul să fie mulţumit şi să mai comande şi altă dată.
Lucrările comandate vor fi postate în portofoliul meu şi atât !! Nu vor apărea nicăieri fişierele în format PSD ! Garantez faptul că acestea nu vor fi modificate cu alte texte sau altceva. Clientul primeşte şi formatul PSD al lucrării. După ce a primit fişierul PSD, eu voi şterge fişierul PSD de la mine din calculator !
Consider că, în loc să dai 5 euro unui amator pentru o desciere în care face nişte print-uri în joc şi scrie numele serverului, mai bine ne plăteşti cu 10 euro şi vei primi o descriere profesională în cel mai scurt timp posibil !
Dacă doreşti descriere ca a unui anumit server, îmi poţi spune : << Eu vreau descriere ca serverul X. Se poate realiza ?! >> ; Răspunsul meu va fi DA, pot face orice descriere de server, în funcţie de cum vrea clientul .

Ce cred alţii despre lucrările mele ? :
"Este foarte interesant si mi se pare ca lucrezi exceptional. Mi-ar place sa pot face si eu asa ceva. Inca mai lucrez la semnaturile de tip smudge. Tie iti ies grozav." (Catalin.GFX în portofoliul de pe -cenzurat-)
"Mie imi plac foarte mult! Felicitari drN !;)" (omulnegru90 în portofoliul de pe Gx)
"really cool! The design looks pretty original and elegant. I really like it! :huggle:" (KhaliaArt pe DeviantArt)
" I must thank you for helping my Group to be less inactive ;)" (Karontye pe DeviantArt)
"lovely pack a definite download for me Clap" (FusionxViRaL pe DeviantArt)
"Esta bien el diseño, pero queremos que sea original y elegante. dandole un aire nuevo y que haga referencia a lo que nos dedicamos.>" (MFV3D pe 99designs - unde am primit 4 steluţe din 5 la nişte cărţi de vizită)
"se vede că şti ce faci şi că eşti profesionist ;;)" (Xstar>3like@boss în portofoliul de pe -cenzurat-)

Cum mă puteţi contacta? :
*site personal : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
*messenger : alexgxcrize
*g-mail : alexgxcrize@gmail.com
*mail : aqua_metin2hc@yahoo.com
*Facebook : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Cel mai bine mă gasiţi pe skype, unde sunt online cam toată ziua.
*Tot odată aveţi detaliile în semnatura mea, unde este afişat şi site-ul meu de pe DeviantArt.
Imagine

Ce înseamnă "CONTRACOST"? : Contracost înseamnă că lucrezi pe ceva anume. Plata la mine se face prin :
-Transfer bancar - în Unicredit Ţiriac Bank (Detalii pe privat)
- Prin PayPal - detalii pe privat, bineînteles.
- Prin coduri reîncărcabile - îmi trimiteţi codul reîncărcabil.
Plata se face lunar, în funcţie de cum stabilim, sau se poate face şi pentru anumite servicii - de exemplu, plata pentru reclamă la server/pentru prezentare server/ pentru bannere/wallpapere/etc.
Doresc seriozitate, oferind acelaşi lucru.

PRETURI
-Prezentare server (video, editat in Affter Effects) ce contine video/imagini cu harti/evenimente/lupte + prezentarea magazinelor - 10 euro !
-Prezentare server (rate+regate+descriere) in scris + imagini design pentru a atrage mai mult - 10 euro
-PACHET : Prezentare server video+descriere server, adica cele 2 de mai sus, pret 15 euro !!
-coperta Facebook 851x315 px la pretul de 3 euro, oferta la 5 coperti, pretul este de 10 euro!!
-10 avatare 150x250 pret 1 euro.
-5 semnaturi 425x175 pret 2 euro

SPECIAL !!!!
- Pentru cei din Bucuresti -

Şedinte foto profesionale, cu cea mai nouă tehnologie de aparatură foto specializată.
Studioul nostru se numeşte RiseOfArt şi dispunem de fotografi profesionişti !

ATENŢIE ! Lucrările pe care le platiţi sunt făcute în mod profesional, şi se depune tot efortul necesar pentru a ieşi EXACT cum vrea CUMPĂRĂTORUL !

Am adaugat noi descrieri server !!
*Preturi incepand de la 3 euro !!*

PACHETE
Pachet de începatori :

-Descriere server+prezentare video+logo server+reclama server - 15 euro PayPal, respectiv 65 lei in cont bancar !

Pachet de intermerdiari :

-Pachetul de incepatori + 3bannere publicitare(diferite dimensiuni)+2 x wallpapere pentru client - 20 euro Paypal, respectiv 90 lei in cont bancar !

Pachet de avansati :
-Pachetul de intermediari + 10 bannere publicitare + reclama server - 30 euro PayPal, respectiv 130 lei in cont bancar !

ALTE SERVICII PE CARE VI LE PUN LA DISPOZITIE
-Decupez rendere : Pretul se stabileste in functie de dificultatea renderului. Se pot cumpara numai la pachet de 50 de rendere, pretul fiind cuprins intre 5 euro si 10 euro. In cazuri speciale, pentru rendere extrem de dificile, un singur render poate ajunge la 5 euro.
-Desenez de mana : portrete, peisaje, imagini abstracte. Pot desena/reproduce exact modelul pe care mi-l dati dvs.
Cu ce desenez : creion (o gama de creioane ce cuprinde de la HB la 9B), pastel, carbune, penita cu tus, pictura in tempera/acrilice pe carton A4, pictura in ulei pe panza.
Un portret pe o foaie A3 costa 25 lei, si este cadoul perfect de ziua cuiva ! Deasemenea, un tablou pictat pe panza in ulei, poate ajunge de la 25 lei la 100 lei in functie de dimensiunea panzei si culorile consumate !
La capitolul "PLATA", vezi rubrica destinata platii, mai jos.

PLATA
Se plateste jumatate inainte (din suma stabilita), iar dupa primirea serviciului, dvs platiti restul de bani.

GARANŢIA RETURNĂRII BANILOR
Această metoda se foloseşte în cazul in care cumparatorului nu ii place serviciul pentru care a platit. Astfel, eu îi returnez banii pe care mi-i platise anterior.
Spre exemplu, un băiat vrea un logo. Plăteşte pentru acel logo, eu îi fac logo-ul, iar acestuia nu îi place. Băiatul respectiv are voie să ceară banii înapoi.

Cu stimă, AlexDRN.
Ultima oară modificat 27 Aug 2014, 14:43 de către Donici Cătălin, modificat de 2 ori în total.
Motiv: 27 iulie - 27 august

Deconectat
B.Joey
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Designer
Fost Ad Moderator
Fost Lider Designeri
Fost Moderator
Nume anterior: Mind, Joey
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 19

Re: SERVICII DESIGN/GRAFICA/DESEN/PICTURA

Mesajde B.Joey » 12 Iul 2014, 13:19

Recomand , un designer foarte bun :) , succes.
Imagine
Imagine

Deconectat
AlexDRN.
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde AlexDRN. » 13 Iul 2014, 09:25

Multumesc pentru recomandare ! SUS !

Deconectat
Aramis
Nivel 4
Nivel 4
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 1

Mesajde Aramis » 18 Iul 2014, 17:25

Recomand ! Unul dintre cei mai buni designeri văzuţi de mine vreodată !

Deconectat
AlexDRN.
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde AlexDRN. » 19 Iul 2014, 00:19

Mersi, mersi
SUS

Deconectat
Rarinca Sergiu
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Nu joc ;)

Re: SERVICII DESIGN/GRAFICA/DESEN/PICTURA [reclama platita!]

Mesajde Rarinca Sergiu » 28 Iul 2014, 14:24

Recomand, un designer foarte bun :)
Imagine

Deconectat
felixutzu
Nivel 2
Nivel 2
Status: Cu patria inainte!
Server Metin2: www.metin2bacau.com
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 1

Mesajde felixutzu » 31 Iul 2014, 13:24

Recomand ;)
Imagine
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Metin2 PvP-Farm
-Level maxim 105
-Level start 90
-Costume/Freze noi cu bonusuri random la bossi.
Mai multe vedeti pe server!

Deconectat
GoldenArmy
Nou Venit
Nou Venit
Status: Buna!! ^_^
Server Metin2: JustMetin2

Mesajde GoldenArmy » 01 Aug 2014, 12:30

.....

Deconectat
AlexDRN.
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde AlexDRN. » 02 Aug 2014, 20:13

Multumesc tuturor !
Am fost plecat intr-o mica "vacanta", si nu prea am avut timp sa raspund cererilor, in materie de design. Imi pare rau, de luni trec la treaba !

Deconectat
Vorske
Nivel 3
Nivel 3
Status: Nimic special :)
Server Metin2: Metin2 Cloud
Regat: Chunjo

Mesajde Vorske » 07 Aug 2014, 20:15

Recomand.Lucreaza excelent.