Surpriza proiect mama

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
camalex
Nivel 1
Nivel 1
Status: Testam..
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Surpriza proiect mama

Mesajde camalex » 22 Apr 2015, 15:26

Salut, apelez si eu la voi pentru o surpriza. Mama a derulat un proiect important la nivel local fiind apreciat la nivel national si acum international. Proiectul a fost nominalizat pentru WISIS ( am sa las detalii mai jos) si locul decernarii este la Geneva. Asa ca vreau sa ii fac o surpriza si sa ii mai aduc cateva voturi. Chiar daca se bate cu proiecte mari la nivel international desfasurate de fundatii sau diverse ascoiatii cunoscute la nivel global eu vreau sa cred in sansa ei.

" Proiectul bibliotecii ”Life stories„ a trecut de faza de verificari si este nominalizat intr-o competitie internationala. Pentru ca o biblioteca romaneasca să ridice acest trofeu, nu mai este decat un pas: sa primim suficiente voturi de la voi, prieteni ai bibliotecii! Castigatorul este ales in functie de voturile primite pana la data 30 aprilie 2015.
Proiectul il gasiti la categoria: C2: INFORMATION AND COMMUNICATION INFRASTRUCTURE. Trebuie să vă inregistrati pentru a putea vota pe site-ul WSIS, primiti confirmarea pe email si apoi votati.

Link : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (nu am 15 mesaje)

Chiar daca trebuie sa te inregistrezi pentru a vota stiu ca multi de aici sunt in stare sa activeze un cont de pe e-mail si sa caute priectul la categoria C2. Trebuie putina atentie si un TIMP DE MAXIM 2-3 MINUTE.

Multumesc anticipat celor care vor vota ! In caz ca nu reusiti puteti da un replay mai jos :).

Deconectat
Raulito
Nou Venit
Nou Venit
Status: Așteptând vara..
Server Metin2: Nu joc metin2
Regat: Shinsoo

Re: Surpriza proiect mama

Mesajde Raulito » 23 Apr 2015, 20:19

Edit: am găsit unde și am votat pentru că mi se pare interesant. :-*

Deconectat
camalex
Nivel 1
Nivel 1
Status: Testam..
Regat: Jinno

Re: Surpriza proiect mama

Mesajde camalex » 30 Apr 2015, 11:41

Raulito scrie:Edit: am găsit unde și am votat pentru că mi se pare interesant. :-*

Mersi de ajutor :)

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”