VAND ITEME METIN2NR ! READ TOPIC FOR DETAILS

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
traffikstar.
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

VAND ITEME METIN2NR ! READ TOPIC FOR DETAILS

Mesajde traffikstar. » 24 Iul 2014, 20:42

DORESC SERIOZITATE MAXIMA! NU INCERCATI SA MA PACALITI

1.
Nume caracter: [VIP] Namy
Nume server: Metin2NR / Scorpius
Nume regat: Jinno / Albastru
Nume breasla: -
Nivel caracter: 99
Grad: cavaleresc
Poze cu caracterul: h t t p : / / i m g u r . c o m / 9 V F R s m 6 / h t t p : / / i m g u r . c o m / e K K S Y R y ( UNITI VOI LINKURILE ! )

Descriere caracter [VIP] Namy: Caracterul este NINJA LAME, toate MAGIILE P, status PERFECT. Are 28460 MINUTE JUCATE. Caracterul detine un PET VIP si UN INEL VIP care ofera caracterului beneficii in plus. Contul nu are absolut niciun item PvM / PvP. Competentele secundare sunt PERFECTE. Caracterul se afla in breasla Campionii condusa de [VIP] ShOki. Contul mai are un caracter pe nume J3urn, un war de nivel 99 tot neechipat. Atat caracterul VIP cat si cel normal se afla la misiunea ''Cerceteaza - Misiunea 1'', mai pe scurt Tablite Tugyi.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nume caracter: BaleAwesome
Nume server: Metin2NR / Scorpius
Nume regat: Jinno / Albastru
Nume breasla: -
Nivel caracter: 75 - in crestere
Grad:
Poze cu caracterul: h t t p : / / i m g u r . c o m / B q p h b e L / h t t p : / / i m g u r . c o m / N S z c Z 9 r ( UNITI VOI LINKURILE ! )

Descriere caracter: Acest caracter este un depozit de bani si iteme, atat PvM cat si PvP. Itemele sunt facute cu atentie, rareori intalnindu-se la itemele PvP valori mai mici decat maximul. Detin in special iteme de ninja, sura si war. Sunt strecurate si cateva iteme de saman. Itemele de ninja sunt cele mai valoroase. Va voi face o lista cu itemele pe care le dau.

• 5x Lama 5 Elemente+9 - BONUSURI PERFECTE: 12 tarie / 12 dexteritate / 12 semi-oameni / 10 patrunzatoare / 10 critica (pietrate 1vs1 si universal)
DORESC SERIOZITATE MAXIMA ! NU INCERCATI SA MA PACALITI !
• 4x Costum Dragon Zburator+9 : 1. 3k PV / 15 sabie / 15 pumnal / 15 2 maini / 8 abs. PV (graba, protectie, eschiva)
2. 3k PV / 6 abs. PM / 20 farmec / 15 pumnal / 50 valoare atac (graba, eschiva, vitalitatii)
3. 3k PV / 6 abs. PV / 20 farmec / 15 sabie / 50 valoare atac (graba, eschiva, vitalitatii)
4. 3k PV / 8 abs. PV / 15 pumnal / 15 sageti / 15 sabie (pitularii, eschiva, graba)
• 1x Haina Dragon Albastru: 1. 3k PV / 15 pumnal / 15 2 maini / 15 sabie / 8 abs. PV (vitalitate, protectie, eschiva)
• 1x Sihastru Alb: 3k PV / 15 pumnal / 15 sabie / 15 2maini / 8 abs. PV
• Costum VIP
.
.
• Plus multe altele ! Cine crede ca e interesat de ceea ce am eu imi poate da un mesaj privat iar eu ii voi lasa adresele mele de contact. Voi face in cateva zile un video in care va voi demonstra ca detin conturile si itemele.

Detalii de contact: m1hhkbr - skype
Doresc in schimbul acestor iteme, iteme pe Metin2RO ( orice SERVER ) sau oferte cu iteme pe alte METINE pe placul meu. Accept si steam cu Euro Truck Simulator 2 sau Counter Strike 1.6 / Global Offensive. Nu accept nici un ban sau bani pe telefon sau alte prostii.

DACA CLIENTUL VA DORI SA OBTINA SI CARACTERUL BaleAwesome ACEST LUCRU VA FI INDEPLINIT.
CEI CARE IMI DATI ADD PE SKYPE VA ROG SA VA PREZENTATI PRIN PM CA SA STIU CU CINE VORBESC.

INCA O DATA VA ZIC, NU INCERCATI SA IMI DATI TEAPA PENTRU CA NU VA MERGE ! NU DAU PRIMUL ORICAT ATI INCERCA SA MA CONVINGETI !

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”