vand ponturi ,dc sa nu cumperi sf!!!

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Marggraf
Membru Club
Membru Club
Status: Loading
Server Metin2: loading...
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 26
Mulțumiri primite: 33

vand ponturi ,dc sa nu cumperi sf!!!

Mesajde Marggraf » 20 Aug 2016, 08:08

Salut j4m,
de curand un membru al stafului vinde un sf,multa vrajala ieftina,postez urmatorul comentariu:
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Apoi primesc mesaj de la el: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Se vede si raspunsul meu...

Vreau sa va zic sa nu cumparati niciodata ceva de la membri stafului,din ce cauza?
Toti stim ca sterg ce mesaje nu le convine,le spui adevarul si iti dau warn,primesc recomandari de la tovarasii lor.NIMIC SERIOS.
Probabil sunt multi care pot confirma aceste faze cu staful.

Astept 30e de la fiecare care voia sa-si cumpere sf de la astfel de persoane..
Apropo,respectivul membru al stafului,dupa ce mi-a sters si comentariu a inchis si topicul lasand doar mesajele pozitive :-w
Eu unul nu pot sa stiu cum drq ai incredere sa cumperi de la astfel de persoane cand lucrurile miros de la distanta..

Deconectat
B.Eduard
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Super Ad Moderator
Membru Club (permanent)
Fost Lider Ad Moderatori
Fost Lider Super Moderatori
Fost Designer
Realizator reclame metin2
Blogger
Mulțumiri acordate: 39
Mulțumiri primite: 83

Re: vand ponturi ,dc sa nu cumperi sf!!!

Mesajde B.Eduard » 20 Aug 2016, 08:57

Astept 30e de la fiecare care voia sa-si cumpere sf de la astfel de persoane..

Eu voiam, doar dacă accepți plata în natură.
Cele mai bune firme de hosting metin2, website, cs, sa:mp,etc.
// Servicii design, prezentări servere metin2 (skype: b.eduard96) pentru detalii!
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (click aici)

Deconectat
L.a.D l Catalin
Membru Club
Membru Club
Reputație: Helper 1.45/3
Membru Club
Fost Moderator
Status: I'm fine. Thanks!
Server Metin2: Freakz Metin2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 11
Mulțumiri primite: 16

Mesajde L.a.D l Catalin » 20 Aug 2016, 09:04

Eu nu inteleg care e problema ta!?!. Ti-a dat teapa cu ceva sau ce? Ce legatura are asta cu faptul ca te a rugat o data sa ii imprunuti 5 euro? Ce spui tu aici e doar vrajeala ieftina si dai dovada de frustrare maxima. Daca iti da teapa si aduci dovada te cred. Pana atunci gaseste-ti alt loc de joaca.

Eul il stiu de multa vreme si e om serios. Am mai cumparat de la el in trecut si nu au fost probleme.
P.s: vezi ca ai gresit sectiunea. Aici nu e zona de discutii.

[ Postat de pe Android ] Imagine

Conectat
.Stefan
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: io este CHULI's daddy.
===================
<==Lider Super Moderatori==>
===================
<==Lider Ad. Moderatori==>
===================
[FOST] Ad. Moderator ( 3/ 3 )
===================
[FOST] Super Moderator ( 3/3 )
===================
[FOST] Moderator ( 3/3 )
===================
[FOST] Helper
===================
<=> Nume anterior: .Steph <=>
Status: n-am
Server Metin2: salcf.re
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 83
Mulțumiri primite: 35

Mesajde .Stefan » 20 Aug 2016, 09:12

Salut,

Sa incepem.

Marggraf scrie:Salut j4m,
de curand un membru al stafului vinde un sf,multa vrajala ieftina,postez urmatorul comentariu:
Se vede si raspunsul meu...

Sa-mi zici si mie la ce te-ai referit cand ai folosit cuvintele ,, multa vrajeala ieftina ''
Multumesc ca ai facut screen la comentariu, tocmai ai dovedit ca era off-topic. Se vede, foarte binee!
Vand acele fisiere pentru a-mi scoate partial banii care i-am dat pe el.

Marggraf scrie:Apoi primesc mesaj de la el: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Si normal ca ai primit mesaj de la mine, pentru ca nu oricui copil de-al tau ii convine sa se trezeasca unul ca tine sa comenteze aiurea. Ti-am cerut dovezi pentru acuzatiile care le-ai adus asupra mea, ceea ce nu ai putut sa-mi oferi.

Si eu spun maine ca Marggraf este unul din cei mai frustrati oameni din zona. ( ps: nu o spun doar eu ) .. ce, am dovezi ? ( PS : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ; Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ; etc )

Tu vorbesti din auzite si firul continua.

Marggraf scrie:Vreau sa va zic sa nu cumparati niciodata ceva de la membri stafului,din ce cauza?
primesc recomandari de la tovarasii lor.NIMIC SERIOS.

Aceei ,,tovarasi'' pe care zici tu ,,ca ii pun sa ma recomande'' sunt pur si simplu amici de-ai mei care m-au ajutat, si au fost ajutati.
Nimic serios.. ei ,nu zau :))

Te rog sa fii sigur ca nu am dat pm ,,fiecarui tovaras de al meu'' cu link-ul topicului impreuna cu minunatul mesaj pe care ti-l imaginezi tu:
,, Pls, da-mi recomand sa fiu smecher. ''

Marggraf scrie:Toti stim ca sterg ce mesaje nu le convine,le spui adevarul si iti dau warn. Apropo,respectivul membru al stafului,dupa ce mi-a sters si comentariu a inchis si topicul lasand doar mesajele pozitive :-w

Toate raspunsurile sunt pozitive, nu stiu cum sa iti spun. Daca tu crezi ca ti-am sters mesajul pentru ca nu mi-a convenit, te inseli. Ti-am sters mesajul pentru ca nu are legatura cu subiectul meu ( post375185.html#p375185 )

Citez: ,, toti stim ca ce mesaje nu le convine, le spui adevarul si iti dau warn... '' ... pana la sf propozitiei...

In topicul meu nu a fost nici un mesaj sters, cu exceptia mesajului tau care nu are nici o legatura cu subiectul. Ce vroiai sa fac, sa-ti dau si un thanks? :p

Marggraf scrie:Eu unul nu pot sa stiu cum drq ai incredere sa cumperi de la astfel de persoane cand lucrurile miros de la distanta..

A ce miroase? :)) Tot ce miroase aici e creierul tau ars si hate-ul din tine. ( nu o spun doar eu, ci fooooarte multi oameni )

Acesta este mesajul meu privat, impreuna cu raspunsul tau( bineinteles, fierbeai de nervi)

Marggraf scrie:
.Stefan scrie:Salut,
Imi arati si mie o dovada la afirmatia ta de aici?
1. nu ai fb-ul meu
2. astept sa vad

Nu cred ca am nevoie de 5 euro a nimanui avand in vedere faptul ca am tot ce imi trebuie platit pe o durata luuunga, plus de asta nu vad legatura dintre ce ai spus tu acolo si topicul meu.

BaAaaaa cand va vad asa,imi vine sa ma spanzur,dc negi ma frate? jura tu pe tot ce ai ca nu te milogeai de 5e? CE -cenzurat- DOVEZI SA ITI DAU CA ERA ACUM 2 LUNI
Ai vrut sa ma dai afara din grup cand am zis in comentarii ca e mare teapa...

De la inceput, ca sa ii fac si pe ceilalti sa inteleaga, eu sunt administrator si pe un grup de pe facebook ( Metin2 Romania ), la el se referea.

Sa stii ca faci un mare bine tuturor daca te spanzuri.. Stii, de la spus pana la facut e drum lung.
Sa fii sigur ca am facut postare in calitate de admin cu ,, plz imi dati si mie 5 euro nu am ce manca
Fi serios !

Am observat de mult ca tu ai ceva cu mine, dar vreau sa iti mai spun o chestie.
Tu, Marggraf, nu ma cunosti si nu ma vei cunoaste vreodata! Nu ai avut si nu vei avea vreodata tangente cu mine!
Nu ai dreptul sa ma acuzi pe mine pentru neseriozitate , pentru ,, vrajeala ieftina si tot ce ai spus tu mai sus, din moment ce nu ma cunosti!

Tu esti un simplu hater care se plictiseste in fata calculatorului si arunca acuzatii degeaba.
Te astept cu un raspuns :)

Apropo, vezi ca nu ai postat unde trebuia.

---- Mutat la sectiunea corespunzatoare ----

EDIT:
L.a.D l Catalin scrie:Eu nu inteleg care e problema ta!?!. Ti-a dat teapa cu ceva sau ce? Ce legatura are asta cu faptul ca te a rugat o data sa ii imprunuti 5 euro? Ce spui tu aici e doar vrajeala ieftina si dai dovada de frustrare maxima. Daca iti da teapa si aduci dovada te cred. Pana atunci gaseste-ti alt loc de joaca.

Eul il stiu de multa vreme si e om serios. Am mai cumparat de la el in trecut si nu au fost probleme.

Nu i-am dat nici o teapa, nu l-am rugat niciodata sa ma imprumute cu nimic. Omul se plictiseste si s-a apucat de putin hate(unless)
Nici nu il cunosc, nici nu ma cunoaste. Stiu ca sta de ft. mult timp ,, cu ochii pe mine ''

Deconectat
Marggraf
Membru Club
Membru Club

Mesajde Marggraf » 20 Aug 2016, 09:16

L.a.D l Catalin scrie:Eu nu inteleg care e problema ta!?!. Ti-a dat teapa cu ceva sau ce? Ce legatura are asta cu faptul ca te a rugat o data sa ii imprunuti 5 euro? Ce spui tu aici e doar vrajeala ieftina si dai dovada de frustrare maxima. Daca iti da teapa si aduci dovada te cred. Pana atunci gaseste-ti alt loc de joaca.

Deviezi maxim de la subiect.
1.Nu mi-a cerut mie nimic sa-i inprumut,a cerut la toti pe motiv ca deschide nuj ce srv care a fost al lui..ma rog
2.Frustrare?Cand vad prosti care imi sterg mesaje,da
3.Dovada?DOvada la ce? Ca se milogea de 5e? Asta spune totul despre el!!!Pe langa faptul ca daca nu era nimic de ascuns nu stergea mesajul si nu inchidea topicul..
4.Nu e zona de discutie,pentru ca aici nu fac discutie,eu vand gratis ponturi :d
5.Nu trebuia sa spui ca mi-am dat seama ca esti pupincurist

Deconectat
L.a.D l Catalin
Membru Club
Membru Club
Reputație: Helper 1.45/3
Membru Club
Fost Moderator
Status: I'm fine. Thanks!
Server Metin2: Freakz Metin2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 11
Mulțumiri primite: 16

Mesajde L.a.D l Catalin » 20 Aug 2016, 09:22

Vinzi gratis ponturi? Du-te de aici in zona de discutii si termina cu prostiile.
Eu tot nu inteleg ce legatura ar avea ca a cerut o data 5 euro imprumut cu ce vinde el acum.
Topicul tau nu are legatura cu sectiunea.
Daca tu nu gandesti limpede nu inseamna ca nu esti frustrat; crede-ma: chiar esti!
(Ultimul post aici, sper sa ajunga in cos rapid)

Deconectat
Marggraf
Membru Club
Membru Club

Mesajde Marggraf » 20 Aug 2016, 09:26

Vreau sa inchid totul prin a spune ca:
1.Stefan asta recunoaste ca este RESSELER
2.Voi sunteti smecheri aici ca aveti grad pe forum si altfel dati ban/warn..
3.Imi cereti dovezi ca se milogeste pe fb,desi am zis ca este acum 2 luni si e clar ca nu am ce dovezi sa dau
4.Imi spune ca fac off topic,desi eu am postat o parere prin care ii ziceam dc nu recomand,iar ceilalti care nu faceau off topic postau,mesaje pozitive
5.Daca nu era nimic de ascuns si erau numai baliverne,nu inchide topicul respectiv si nu imi sterge comentariul.
6.Fac asta pentru prostii aia care nu stiu sa modifice un quest si cumpara sf gata facute!
Cer inchiderea topicului

Deconectat
B.Eduard
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Super Ad Moderator
Membru Club (permanent)
Fost Lider Ad Moderatori
Fost Lider Super Moderatori
Fost Designer
Realizator reclame metin2
Blogger
Mulțumiri acordate: 39
Mulțumiri primite: 83

Mesajde B.Eduard » 20 Aug 2016, 09:35

Hai am glumit, am râs, sfârșit.
Coș!
Cele mai bune firme de hosting metin2, website, cs, sa:mp,etc.
// Servicii design, prezentări servere metin2 (skype: b.eduard96) pentru detalii!
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (click aici)

Deconectat
Alex.es
Miracolul Crăciunului
Miracolul Crăciunului
Reputație: Super Ad. Moderator
Lider Moderatori
Lider Trial Moderatori
Lider Mister
Fost Ad. Moderator
Fost Super Moderator
Fost Moderator
Nume anterioare: xAlEx
Status: Da
Server Metin2: Da
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 58
Mulțumiri primite: 20

Mesajde Alex.es » 20 Aug 2016, 09:45

Ai dat dovada doar de frustrare. Te-ai dus sa ii faci hate fara nici un motiv. Daca ii dau recomandari unele persoane este pentru ca acele persoane il cunosc si stiu ca este o persoana de incredere. Tu ti-ai dat cu parerea numai sa faci hate, fara sa il cunosti si fara a avea vreo legatura cu el. Ai incercat doar sa ii faci pe altii sa isi creeze o parerea proasta fiindca tu esti un mic frustrat si hater. Pai scuza-ma, in acest caz normal ca omu ti-a sters mesajele si a inchis topicul. Cand faci niste afirmatii adu si dovezi, nu doar ca suferi tu si esti mare smecher si vrei sa faci hate. Daca omu a vrut sa vanda acel sf sau ce era pentru a isi scoate banii inapoi nu vad problema, e fix treaba lui.

[ Postat de pe iPhone ] Imagine

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”