Vind Set Arme Foarte Cautate !!!

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
brizualyn123
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Metin2BaF
Server Metin2: Metin2BaF
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 5

Vind Set Arme Foarte Cautate !!!

Mesajde brizualyn123 » 28 Apr 2014, 13:24

Buna ziua Multi ati cautat aceste arme 'Azi Mam gandit sa le pun la Vanzare Nu vrau sa va supar sau sa Pun un pret de ma Fac de mIru Lumi si mam gandit sa le dau ca , cum Leas da pe nimica Aceste Set Costa decat 1 Euro Oringi
Setu contine Toate armele de lvl 230-250 Si sunt FF Bune Bns corespune cu clientu si server file corespunde cu clientu la Bns
Daca Doriti le Puteti lasa asa sau daca Vreti le Puteti afce Pentru pvm -pvp sau pvp sau pvm , cum doriti Voi Armele sunt
Traduse In romana
Sper sa Nu va suparati ca cer atata !! si eu am Muncit la iele Foarte Mult Nu vrau sa supar pe Nimeni
Cei care Incep sa Injure dau Dovada De PrOSTIE nu va obliga Nimeni sa Cumparati ... nU vrau sa se supere Nimeni
Nu dau Armele Primu Nus Om care sa dau tepe am 23 Ani Lucru la o Firma de transport export stiu cum se fac bani de Greu
Rog sereziotate Multumesc pentru detali Id MEss alyn.alyn96 Dati Buzz daca Doriti :D
Care Doresc sa le cumpere si Nustiu cum se instaleaza Ai ajut Prin teamwiver le instalez Daca Doresc ...
Nam Cerut mai Mult Este Chestie de Obraz :P Am scris atata de mUlt casa ma Intelegeti Nu sa vad Injuri la coment gen wa -cenzurat- Tu nai bani ce sa manci si vinzi arme etc :( asa ceva face Numa Omeni invidiosi si care Nui duce capu sa vada mai departe de varful nasului Noi nu Suntem Buni de nimica Tot se rezuma la Injuri si cearta :( scz daca am scris Gresit :P
Pret =1 euro
ID mes alyn.alyn96 Buzz :P >:D< ;)
Imagini

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Deconectat
G!uKy
Fost Super Ad Moderator
Fost Super Ad Moderator
Reputație: Ad.Moderator
2.35/3.0
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 6
Mulțumiri primite: 4

Re: Vind Set Arme Foarte Cautate !!!

Mesajde G!uKy » 28 Apr 2014, 20:13

Cos, ai mai postat o data intr-o categorie complet gresita la fel cum ai facut si acum.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”