Zubee Zone - surfati si face-ti bani se poate ajunge la 15$ zilnic.

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
catalincs
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Zubee Zone - surfati si face-ti bani se poate ajunge la 15$ zilnic.

Mesajde catalincs » 31 Iul 2016, 02:01

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
relativ nou - si este mai usor decat pare - nu trebuie sa surfati pana la lesin pentru 1$ / zi
principiul este de a intra pe mai multe alte TE uri si mailere si dati claim la ceea ce sa cheama silver coin
site ul are 3 variante - silver,gold si diamond - 3 monede pe care le gasiti pe site urile din lista ( Collect Silver, Gold, and Diamond Coins to Earn Zubees! - aici gasiti lista completa pe categorii si daca dati clik pe fiecare in parte aflati conditiile de castigare a fiecarei monezi - majoritatea pt log in )
cu cat colectati mai multe veti avea mai multi zubees pe care ii puteti skimba pe bani in marketplace - atentie pretul fluctueaza,nu va grabiti sa skimbati - pot fi diferente de 10 000 zubees de la o zi la alta :)
Nu are minim cashout - puteti skimba doar 1 / 3 / 5 $ si tot ce aveti in balanta va intra in paypal / payza AUTOMAT vineri cel mai tarziu la 12 (amiaza) - in prima saptamana am facut 1 $ si mi l-a trimis :)
site owner - John Bell - NEVER probleme cu platile pe nici unul din site urile lui - are si el vreo 4-5 site uri in lista cu conditii f usoare de indeplinit pt claim :)
in afara de zubee-cash exchange(marketplace) mai exista weekly/monthly/quarterly contest (individual - e bine sa aveti o ekipa pt un plus de % ) de unde urmeaza sa iau 15 $ azi :) (vezi Contests)
premiile nu sunt fixe de la o luna la alta - variaza in functie de veniturile site ului
nu va costa nimic (upgrade) dar daca cumparati tokens ( eu i am skimbat inapoi in bani ) primiti 25% plus daily pt 45 zile la prima investitie si 25% pt 90 zile incepand cu a doua;ca sa fiu mai sigura am cumparat la interval de 24h :) acum am 250% zubees pt tot ce adun de pe toate site urile :)
astept intrebari - vor fi :D
give it a try -nici nu costa nici nu musca :)
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Deconectat
[Colossus]
Nivel 2
Nivel 2
Reputație: -> Moderator
-> Fost Trial Moderator
Server Metin2: Colossus-Core
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 16

Re: Zubee Zone - surfati si face-ti bani se poate ajunge la 15$ zilnic.

Mesajde [Colossus] » 31 Iul 2016, 02:13

Coș
Imagine

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”