Protectie Metin2

Deconectat
Moț
Membru Club
Membru Club
Reputație: Membru Club Permanent
Mulțumiri acordate: 119
Mulțumiri primite: 234

Re: Protectie Metin2

Mesajde Moț » 12 Ian 2019, 20:42

Imagine

Deconectat
RobertSV
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 6

Mesajde RobertSV » 12 Ian 2019, 21:25

Cibirichi scrie:Arata-mi ca nu este asta de aici Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. si topicul tau va ramane, altfel ciaules.
Sursa: net fratilor, doar sa stiti cum sa cautati (daca inca n-ai gasit uite Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.).
Contact eliminat pana clarificam.

Bah tie ti s-a urcat la cap sau ce? De unde pana unde ai tu dreptu sami stergi contactu? N-ai citit regulamentul cumva?
Cumva tu ce vinzi ne arati ce e in libu ala?
Hai serios pleaca cu glumele tale de 2 bani. Iti arat doar cateva fisiere ce trebuie modificate ca daca iti arat sursa chiordeles repedus.
Imagine
Ultima oară modificat 12 Ian 2019, 23:48 de către CASTIGLIONE, modificat 1 dată în total.
Motiv: Corectat gramatical.

Deconectat
Shadow✔
Moderator
Moderator
Reputație: ==================
✔ Deținător Server
==================
✔ Moderator J4M
==================
✔ Fost Trial-Moderator J4M
==================
✔ Membru Club Permanent
==================
✔ Y!M nolimite.legion@yahoo.com
==================
✔ Cât timp te bat intelectual, nu mă obosesc să te bat fizic.
==================
✔ Skype : live:nolimite.legion
==================
Status: Loading..
Server Metin2: Coming
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 39
Mulțumiri primite: 27

Mesajde Shadow✔ » 12 Ian 2019, 21:32

Protecție la 150e ? Cred că glumești băiatu'.

[ Postat de pe Android ] Imagine
 ! Mesaj de la: Shadow✔
Dacă te-am ajutat oferă un like. Mulțumesc !

Imagine

Imagine

Deconectat
Cibirichi
Nivel 5
Nivel 5
Reputație: Membru Club ( 21 mai - 21 iul )
Locul 2 Concurs
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 100

Mesajde Cibirichi » 12 Ian 2019, 21:33

RobertSV scrie:
Cibirichi scrie:Arata-mi ca nu este asta de aici Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. si topicul tau va ramane, altfel ciaules.
Sursa: net fratilor, doar sa stiti cum sa cautati (daca inca n-ai gasit uite Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.).

Bah tie ti sa urcat la cap sau ce? Cumva tu ce vinzi ne arati ce e in libu ala?
Hai serios pleaca cu glumele tale de 2 bani. Iti arat doar cateva fisiere ce trebuie modificate ca daca iti arat sursa chiordeles repedus.
Imagine

Dragostea mea, nu incerc nici pe departe sa fac concurenta cu tine, doar vrem, toti, sa ne clarifici in legatura cu protectia "ta". In acea poza vad doar numele a 4 fisiere default din UserInterface, iar ca tu zici ca acolo se afla protectia e ca si cum ti-as zice ca eu sunt presedinte -doar eu cred ce spun, la fel si tu- si asta se intampla pana demonstrezi. Asadar si prin urmare, asteptam dovezi clare ca nu este acea protectie pe care am pus-o eu oleaca mai sus. Inca un argument ca eu cred ca este acea protectie este ca un anume om (nu dau numele lui acum) mi-a spus ca a vrut sa cumpere de la tine si i-ai dat clientul sa testeze (Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.) (este un client care are aceasta protectie), l-am luat si eu acum si vad un Protect.dll si un Protect.exe care se deschide fix cand deschizi ceva "ilegal" (cu Process Hacker am testat eu). Daca te uiti cu hex in Protect.dll o sa vezi prea multe asemanari cu protectia ce am pus-o eu mai sus.
Astept sa-mi demonstrezi contrariul cat mai repede.
Imagine

Deconectat
RobertSV
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde RobertSV » 12 Ian 2019, 23:17

Cibirichi scrie:
RobertSV scrie:

Bah tie ti sa urcat la cap sau ce? Cumva tu ce vinzi ne arati ce e in libu ala?
Imagine

Dragostea mea, nu incerc nici pe departe sa fac concurenta cu tine, doar vrem, toti, sa ne clarifici in legatura cu protectia "ta". In acea poza vad doar numele a 4 fisiere default din UserInterface, iar ca tu zici ca acolo se afla protectia e ca si cum ti-as zice ca eu sunt presedinte -doar eu cred ce spun, la fel si tu- si asta se intampla pana demonstrezi. Asadar si prin urmare, asteptam dovezi clare ca nu este acea protectie pe care am pus-o eu oleaca mai sus. Inca un argument ca eu cred ca este acea protectie este ca un anume om (nu dau numele lui acum) mi-a spus ca a vrut sa cumpere de la tine si i-ai dat clientul sa testeze (Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.) (este un client care are aceasta protectie), l-am luat si eu acum si vad un Protect.dll si un Protect.exe care se deschide fix cand deschizi ceva "ilegal" (cu Process Hacker am testat eu). Daca te uiti cu hex in Protect.dll o sa vezi prea multe asemanari cu protectia ce am pus-o eu mai sus.

Pretenas nu miai raspuns la tot.
1. Cu ce drept miai modificat tu postul si miai luat contactul, nu scrie nimic despre asta in regulament
2. Aratami si mie sursa ta la lib ca sa moara veta de nu seamana cu ce vinde svside soo idk my friend
3. Cea ce zici tu acolo de la X, daca ai vazut un Protect.dll asta inseaman ca este acelasi?
4. De ce nu faci tu o asa protectie cu ce crezi ca este "postat", adica de ce nu tia trecut tie prin cap asta mai ma rog
5. Nu iti voi arata sursa in veci si nu sunt obligat, am spus clar vrei sa testezi iti da tata client. Daca nu vedeti fratilor de treaba.

P.D pentru memberlist.php?mode=viewprofile&u=119611 vei face ceva in legatura cu ce am reclamat? Nu vad nici un raspuns doar imi apare OK la raport. Mersi
Imagine

Conectat
Warr007.
Ad Moderator
Ad Moderator
Reputație: .
- Ad Moderator
- Super Moderator
- Moderator
- Membru Club (permanent)
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 173
Mulțumiri primite: 97

Mesajde Warr007. » 12 Ian 2019, 23:33

Cum am spus mai sus, ai 24 de ore la dispozitie sa ne arati un videoclip in care ne dovedesti ca nu functioneaza LALAKER, BOB. Si Cartof a aratat o parte din sursa cod, asa ca asteptam si niste poze, cu partii din presupusul cod scris de tine. ( Asta inainte de videoclip ). :)

Deconectat
RobertSV
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde RobertSV » 12 Ian 2019, 23:37

Warr007. scrie:Cum am spus mai sus, ai 24 de ore la dispozitie sa ne arati un videoclip in care ne dovedesti ca nu functioneaza LALAKER, BOB. Si Cartof a aratat o parte din sursa cod, asa ca asteptam si niste poze, cu partii din presupusul cod scris de tine. ( Asta inainte de videoclip ). :)

Nu sunt obligat sa fac un video si nici sa arat parte de cod, daia de vrei sa testezi iti dau client.
P.D: Citeste regulamentul

Deconectat
Cibirichi
Nivel 5
Nivel 5
Reputație: Membru Club ( 21 mai - 21 iul )
Locul 2 Concurs
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 100

Mesajde Cibirichi » 12 Ian 2019, 23:41

RobertSV scrie:
Cibirichi scrie:
RobertSV scrie:Bah tie ti sa urcat la cap sau ce? Cumva tu ce vinzi ne arati ce e in libu ala?
Imagine

Pretenas nu miai raspuns la tot.
1. Cu ce drept miai modificat tu postul si miai luat contactul, nu scrie nimic despre asta in regulament
2. Aratami si mie sursa ta la lib ca sa moara veta de nu seamana cu ce vinde svside soo idk my friend
3. Cea ce zici tu acolo de la X, daca ai vazut un Protect.dll asta inseaman ca este acelasi?
4. De ce nu faci tu o asa protectie cu ce crezi ca este "postat", adica de ce nu tia trecut tie prin cap asta mai ma rog
5. Nu iti voi arata sursa in veci si nu sunt obligat, am spus clar vrei sa testezi iti da tata client. Daca nu vedeti fratilor de treaba.

P.D pentru memberlist.php?mode=viewprofile&u=119611 vei face ceva in legatura cu ce am reclamat? Nu vad nici un raspuns doar imi apare OK la raport. Mersi
Imagine

Dragostea mea, am aratat pe parcurs ca este facuta de mine, nu am fost nevoit sa arat codul pentru asta si nici tie nu ti-am cerut sa arati codul, ti-am cerut doar sa faci deosebiri intre ce am postat eu si si ce ai tu ca sa ne dam seama ca nu e aceeasi.
Apoi, despre svside si protectia mea... svside se adauga in server din cate stiu, iar ce am eu adaugi in sursa clientului.
Nu-l baga pe X in discutie ca nu despre el e vorba acum.
Nu are rost sa-mi bat capul, fa ce vrei, ti-am pus contacul inapoi (si imi cer scuze daca am incalcat vreo regula), mult succes!

[ Postat de pe iPhone ] Imagine
Imagine

Conectat
Warr007.
Ad Moderator
Ad Moderator
Reputație: .
- Ad Moderator
- Super Moderator
- Moderator
- Membru Club (permanent)
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 173
Mulțumiri primite: 97

Mesajde Warr007. » 12 Ian 2019, 23:42

RobertSV scrie:
Warr007. scrie:Cum am spus mai sus, ai 24 de ore la dispozitie sa ne arati un videoclip in care ne dovedesti ca nu functioneaza LALAKER, BOB. Si Cartof a aratat o parte din sursa cod, asa ca asteptam si niste poze, cu partii din presupusul cod scris de tine. ( Asta inainte de videoclip ). :)

Nu sunt obligat sa fac un video si nici sa arat parte de cod, daia de vrei sa testezi iti dau client.

Sunt Super Moderator, și am citit regulamentul.
Am să te rog să citești acest subiect. mica-publicitate/model-reguli-noi-intermediari-incepand-2018-t73900.html
Se precizează destul de clar CĂ MODELUL NU ESTE OBLIGATORIU. dar topicul tău trebuie să conțină ceea ce se cere în acel model, dar poți și ai dreptul să îți aranjezi cum vrei tu topicul.
Și mă îndoiesc că, cu niște poze poți să ne dovedești că lalaker respectiv bob, nu este funcțional.

Deconectat
RobertSV
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde RobertSV » 13 Ian 2019, 00:32

Warr007. scrie:
RobertSV scrie:

Sunt Super Moderator, și am citit regulamentul.
Am să te rog să citești acest subiect. mica-publicitate/model-reguli-noi-intermediari-incepand-2018-t73900.html
Se precizează destul de clar CĂ MODELUL NU ESTE OBLIGATORIU. dar topicul tău trebuie să conțină ceea ce se cere în acel model, dar poți și ai dreptul să îți aranjezi cum vrei tu topicul.
Și mă îndoiesc că, cu niște poze poți să ne dovedești că lalaker respectiv bob, nu este funcțional.

Nu meritati!

Înapoi la “Arhivă”