Calliope2 - Luptă pentru regatul tău | 5 ani | 4000+ online

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Neconectat
Asky
Helper Avansat

Helper Avansat
Reputație: .
Money by Monday
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
* smth skills *
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
- SERVICII METIN2 -
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
HTML - CSS - JS - PHP
- minimal knowledge -
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
C++ - Python
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
- MARKETING -
- 150k followers -
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ionuț#9025
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Status: Asky
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 93  
Mulţumiri primite: 1239  
Discord: Ionuț#9025

Re: Calliope2 - Luptă pentru regatul tău | 5 ani | 4000+ online

Mesaj de Asky » 06 Aug 2020, 08:41

theflashcwxd scrie:
06 Aug 2020, 08:20
Asky scrie:
06 Aug 2020, 08:07
theflashcwxd scrie:
04 Aug 2020, 07:46
Jalnic
Lycan e buguit,
unii monstrii nu ii loveste, nici daca cobori de pe cal, gen paienjeni din v3 cateodata, si in mape de dungeon unde e chiar important
cand am spus asta pe chat gm mi-a dat ban chat, sv facut la misto, au bagat sistem de farmat afk, in MAPE CU CHANNEL GENERAL, UNDE SUNT 100 PLAYERI AFK SI FARMEAZA DE N-AU LOC PLAYERI ACTIVI SA FARMEZE, IN MAPA EVENT CU INGHETATE IN ***
pe langa asta craftingul si alte chestii nici n-au sens
3 zile nici n-am stiut ca exista shop pe F11 care merge vai de ****** lui oricum
nu te anunta de nimic pe sv, daca nu apesi pe toate butoanele nici nu stii ce si cum
in 2 minute vine unu sparge toti bosii pe toate channelurile si n-ai ce face 30 de minute pana da respawn, si daca vine iar iar ramai fara bosi, si sunt 3-4k playeri, n-ai nici o sansa sa prinzi un boss pana la 4 noaptea
pe sv se vorbeste engleza cica, dar toti nemtii,polonezi si turci n-au auzit de asa ceva, asa ca o sa vezi numa limbi dalea de te ustura ochii
Switchbotul se misca foarte incet da nu e o problema pentru playeri, ei au 8 conturi map 1 bagate la switch cu cate 7 iteme, pe sv vezi numa otravite 59-60 pgm cu putere semi crit etc de zici ca's facute la comanda
iar tu cand faci un item iti pica cum mi-a picat mie 52pgm 6 orci 6 diavol 6 nu stiu ce, da, bonusurile cred ca au vreo 69420 variatii, de a reusit sa intre 6% bonus cand maxim e 20%...
banii, o chestie si mai nasoala, in loc de 1kk acum e 1kkk ca sa para mai mult, nu vad sensul sa bage sume atat de mari cand tot aia era cu 1kk, doar au inmultit dropul/vandutul cu 10 ca sa faca copii sa se creada bogati
ai sanse de 50% sa ti se updateze autopatcherul gresit, daca vezi ca dureaza mai mult de 5 minute iesi si trage clientul din nou, altfel prinde nu stiu ce si isi updateaza toate fisierele, apoi da eroare de python pack list ceva
Daca ar fii sa-i dau o nota, ias da... nota de plata in **** mea imi vreau timpul inapoi.
Vino și cu dovezi data viitoare :)

N-am nevoie de dovezi, lumea o sa intre, o sa vada 3k playeri afk care farmeaza automat, o sa vada si ei sistemul de autofarm
nu am spus ceva ce numai eu pot patii, toata lumea o sa vada EXACT ce am scris mai sus, nimic mai putin, nu trebuie sa conving pe nimeni pentru ca stiu ca asa e
n-ai cum sa zici ca switchbotul se misca repede, am fost pe alte metine baga 15 schimba pe secunda, la voi baga 1
la lycan, nu stateam eu sa filmez cu nu dau dmg ca sa-ti arat tie?=)) iesi cu metinu vostru amu ca a venit corona si nu mai doneaza nimeni poate sa cada oricand #tear :-ss
”Ieși cu metinu vostru” Prietene, eu nu joc Metin2 și nici nu-l cunosc pe owner-ul acestui server. Dar când acuzi pe cineva sau ești nemulțumit de anumite chestii, trebuie să aduci și dovezi nu doar hate. Dacă nu stai tu ”să filmezi ca să-mi arăți mie” atunci nici nu te mai obosi să lași aici comentarii de genul. Multă baftă și data viitoare abține-te sau primești warn! O zi frumoasă @};- (-|

p.s. Învață să scrii și să te comporți, son.

Conectat
Speachless
Deţinător Server

Deţinător Server
Status: Online
Server Metin2: Calliope2
Regat: Shinsoo
Mulţumiri acordate: 73  
Mulţumiri primite: 92  

Re: Calliope2 - Luptă pentru regatul tău | 5 ani | 4000+ online

Mesaj de Speachless » 07 Aug 2020, 14:21

Da domnule theflashcwxd, dar switchbotul asta nu iti consuma tie resursele ci merge pe procesorul serverului normal ca nu poate merge la "super speed" ca ar pica in -cenzurat- si procesoarele de la nasa, dar merge sficient de rapid si ca si beneficiu calculatorul tau nu se uzeaza asa rapid si nici nu sare peste bonusuri daca iti merge prost calculatorul.

Serverul nu are 3k playeri afk sa fim seriosi ca sunt batai mereu si pe chat vezi ca bosii se bat non stop, sa nu mai zic ca jocul e deschis din 2015 si am avut playeri mereu si haters gonna hate.
Pentru acest mesaj, Speachless a primit 2 (de) mulţumiri
NgiX12Kazuhiri
Sometimes a flower is just a flower, and the best thing it can do for us is to die.
Imagine

Închis

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”