RECRUTĂRI MODERATORI #9

Totalitatea discuţiilor cu şi despre forumul Just4Metin, păreri, sugestii, informaţii, ş.a.m.d.
Neconectat
Simplw
Nivel 3

Nivel 3
Status: cuz' we are the best
Server Metin2: Metin2Vision
Regat: Jinno
Mulţumiri acordate: 113  
Mulţumiri primite: 25  

Re: RECRUTĂRI MODERATORI #9

Mesaj de Simplw » 19 Noi 2020, 10:20

Nume şi prenume: Alexander Zayn
ID-ul de Discord: ragnarok#2040 (sunt in grup)
Antecedente cu echipa/membrii forum-ului (se va verifica): Nu, atat timp cat ma respecti, te respect!
De ce doriţi această funcţie ?: Pentru a va putea ajuta, am destul timp liber, deci... de ce, nu?
Conștientizați că activitatea săptămânală trebuie respectată ?: 100%
Alte informaţii privind cererea (absolut orice argument pe care îl considerați important pentru alegerea dvs. pentru perioada de probă): Sunt activ 3-4 ore pe zi, pe forum... pot sa ajut la mentinerea atmosferei pe forum, sa-l tinem cat mai curat!
Salutare!

Conectat
Daniel @ Ares-World2
Trial Moderator

Trial Moderator
Reputație: -> Helper J4M
-> Mister J4M
-> Fost Trial Helper
Status: Tehnic RCS-RDS
Server Metin2: LoW2
Regat: Jinno
Rang personalizat: Dezvoltator
Mulţumiri acordate: 104  
Mulţumiri primite: 6  

Re: RECRUTĂRI MODERATORI #9

Mesaj de Daniel @ Ares-World2 » 22 Noi 2020, 13:43

Nume şi prenume: Dan Nicolae-Florin
ID-ul de Discord: Dany#8787 ( Sunt in grup )
Antecedente cu echipa/membrii forum-ului (se va verifica): Nu am antecedente, din contra, am facut parte acum 4 sau 5 ani din echipa de Helperi.
De ce doriţi această funcţie ?: Am mai facut parte din echipa acum vreo 4 sau 5 ani, cand eram in liceu, si din lipsa timpului m-am retras. Acum, avand mai mult timp liber, pot sa ma ocup de forum, sa ajut cu ceea ce pot si ce stiu.
Conștientizați că activitatea săptămânală trebuie respectată ?: Desigur.
Alte informaţii privind cererea (absolut orice argument pe care îl considerați important pentru alegerea dvs. pentru perioada de probă): Sunt Tehnician la RDS, programul meu de munca fiind de 7 ore pe zi,in concluzie, timpul imi permite sa stau activ pe forum cel putin 5-6 ore zilnic. O zi de dimineata, o zi de dupa masa. Va multumesc pentru atentie. Succes tuturor.
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Forumul Just4Metin”