Cum populez si eu serverul?

Absolut tot ce nu este cuprins în categoriile de mai sus.
Neconectat
KinKade
Helper

Helper
Reputație: Membru Club (12 sep)
Nume anterior: Dinos
Status: Astept playeri
Server Metin2: Rhymes2
Regat: Jinno
Mulţumiri acordate: 3  
Mulţumiri primite: 23  

Re: Cum populez si eu serverul?

Mesaj de KinKade » 11 Sep 2019, 09:14

CASTIGLIONE scrie:
10 Sep 2019, 21:09
sv tău e nasol .. cumperi iteme noi mount uri noi tot .. si le pui pt lv mic ca îți da o anumită putere ca si player sa ai cv bn pe tn .. si itemele de ultima evoluție ceva scump si frumos .. mape noi gameplay nou gasesti multe frumoase pe net si free dar si tu ca restul ownerilor obosiți ati plătit pt cn fixuri ( si nu vorbi ca ai facut tu ca stii ca esti helper [ fix urile ] ) modificare drop si gata deschidem sv .. spune la playeri ca ai 40 dc te ascunzi merge totul pe o minciuna de la inceput ?

[ Postat de pe iPhone ] Imagine

Nu am platit pe nimeni pentru nici un fix, serverul de baza a fost gol. tot ce vezi acolo am facut singur (Din prima versiune a lui fliege) cu exceptia a doua trei chestii pe care le-am intrebat aici dar intr-un final tot singur le-am rezolvat. (Nu cred ca esti in masura sa vorbesti daca nu stii, chestiile ce le am sunt unele simple pentru ca sunt alte servere complicate si am vrut ceva clasic, pentru ca ai de unde alege ceva complicat. Cred ca am peste 70 de quest-uri rescrise si misiuni care te tin cel putin 2 saptamani pe server fara sa faci nivel maxim, dupa care ai ocupatii in hartile de 90 pentru drop vouchere) Ce fix-uri platite poate avea un server ca asta? Nici la descriere nu cred ca te-ai uitat . Daca te uiti in posturile mele si vezi de cand sunt pe comunitate realizai singur ca am facut tot ce vezi acolo pe barba mea, iar tu cand cereai chestii in timpuri (2015-2016) eu deja le rezolvam singur. Ati ajuns astia care nu mai lucrati sau jucati din diferite motive sa comentati fara sa va documentati ( nu o lua ca o insulta sa ma trezesc cu ban sau ceva ca nu e o insulta )

Conectat
iAdrian9
Nivel 1

Nivel 1
Status: <3
Server Metin2: Metin2 RO
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 19  
Mulţumiri primite: 8  

Re: Cum populez si eu serverul?

Mesaj de iAdrian9 » 12 Sep 2019, 15:58

Degeaba încerci să promovezi, serverul e jalnic, crezi că dacă bagi nişte iteme noi gata ţi se umple serverul. Mai trebuie să fie şi gândit şi cu un aspect decent. Baftă!

Scrie răspuns

Înapoi la “Discuţii diverse”