[International]Maylin2

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Neconectat
SkyBlue
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: Maylin2
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 0
Mulţumiri primite: 0

[International]Maylin2

Mesaj de SkyBlue » 15 Aug 2019, 19:16

După munca grea și o fază beta, să vă prezentăm ultimul START final de Maylin2! Am refăcut unele sisteme, am adăugat noi Dungeons și am îndepărtat tot felul de Buggs și sperăm că sinteti o parte de Maylin2!

Numele serverului: Maylin2
Canale deschise: 4
Nivel maxim: 120

Site-ul serverului: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Forumul serverului: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Rata experienta: Old-Middleschool
Rata yang: Old-Middleschool
Rata obiecte: Old-Middleschool
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine Imagine Imagine
Imagine
Imagine
Imagine Imagine Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Discord: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Dacă aveți întrebări, puteți scrie noastre românești [GA] Blue pe Discord! :ymparty:

Trailer:

Twitch: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Așteptăm cu nerăbdare să vă vedem și așteptăm cu nerăbdare un bun început
Ultima oară modificat 27 Sep 2019, 21:11 de către SkyBlue, modificat de 7 ori în total.

Neconectat
Devil Panda
Nivel 1

Nivel 1
Status: m-am apucat de lol
Server Metin2: m-am lăsat de metin
Regat: Shinsoo
Mulţumiri acordate: 1  

Re: Maylin2 - An Unbeatable World START: 16.08.19

Mesaj de Devil Panda » 18 Aug 2019, 22:01

L-a incercat cineva? merita? stiti ceva legat de staff? e de incredere serveru ?
Imagine

Neconectat
Paul.C
Nivel 2

Nivel 2
Status: Mama zis ca's special
Server Metin2: N-avem server...
Mulţumiri acordate: 1  
Mulţumiri primite: 8  

Mesaj de Paul.C » 18 Aug 2019, 23:00

Server off....

Neconectat
SkyBlue
Nou Venit
Nou Venit

Mesaj de SkyBlue » 21 Aug 2019, 20:36

Server nu i off! i foarte tare si online :) va asteptem

Neconectat
SkyBlue
Nou Venit
Nou Venit

Mesaj de SkyBlue » 22 Aug 2019, 19:27

#push
un mesaj la toti: serverul i online! va asteptem si eu vreu sa fiu mai multe jucatori din romania la noi :)

Neconectat
SkyBlue
Nou Venit
Nou Venit

Mesaj de SkyBlue » 25 Aug 2019, 22:35

#push

Conectat
Vincent Griffith
Membru Club

Membru Club
Server Metin2: RANSOM2
Mulţumiri acordate: 150  
Mulţumiri primite: 340  

Mesaj de Vincent Griffith » 25 Aug 2019, 23:21

Ce inseamna asta?: "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aica gesit presentatia (aica nu pot se o pun sus ca nu reusesc):"

What the fuck..
Imagine

Neconectat
SkyBlue
Nou Venit
Nou Venit

Mesaj de SkyBlue » 31 Aug 2019, 01:16

A statement from our side:
Aici este o declarație de la noi:

As you know we had some issues with the server in the beginning and with the promotion because on ElitePvPers and other problems related to ingame stuff and DDOS attacks. Without the promotion of ElitePvPers we had not the success we thought we would have.
După știți, am avut unele probleme cu serverul de la început și cu promovarea, deoarece pe elitepvpers și alte probleme legate de chestii joc și atacuri DDoS. Fără promovarea ElitePvPers nu am avut succesul ne-am gândit ne-ar fi.

We said a few weeks ago that we won’t reset the server. Today we had a meeting within the team and talked a lot about it what we trying to do now.
Am spus acum câteva săptămâni că nu vom reseta serverul. Astăzi am avut o întâlnire în cadrul echipei și a vorbit foarte mult despre asta ceea ce încercăm să facem acum.

Now you probably have some question so let me answer a few for you already.
Acum, probabil, aveți unele întrebare, așa că lasă-mă să răspundă câteva pentru tine deja.

Q: What happened if I bought coins already?
A: You will get a full refund on the money you spent. We have everything documented and every donation is written down.
Î: ce s-a întâmplat dacă am cumpărat deja monede?
R: veți obține o rambursare integrală a banilor cheltuiți. Avem totul documentat și fiecare donație este scris în jos.

Q: Why resetting? Why not just do more promo and wait for players?
A: As I said before, we have lost a lot of players within the first days due to OUR mistakes and bugs. We admit we haven’t tested enough and we fixed a lot already to make it more enjoyable for you guys. We also hope that we can get the promo from EPVP soon, too.
Î: de ce resetarea? De ce nu face doar mai mult promo și așteptați pentru jucători?
R: după am spus mai înainte, am pierdut o mulțime de jucători în primele zile din cauza greșelile noastre și bug-uri. Admitem că nu am testat suficient și am fixat o mulțime deja pentru a face mai plăcută pentru voi. Sperăm, de asemenea, că putem obține promo de la EPVP în curând, de asemenea.

Q: When do you want to reset the server?
A: We don’t want to rush anything. We want to fix as much as possible and implement a lot of new things so it is also attractive for the player who left early on. It will, hopefully, be a complete new experience for you. We trying to balance a lot of things which we think are not healthy for the economy as for the PvM/PvP experience.
Î: când doriți să resetați serverul?
R: nu vrem să grăbim nimic. Vrem să stabilească cât mai mult posibil și să pună în aplicare o mulțime de lucruri noi, astfel încât este, de asemenea, atractiv pentru jucătorul care a plecat mai devreme. Va fi, sperăm, o experiență complet nouă pentru tine. Încercăm să echilibrăm o mulțime de lucruri pe care credem că nu sunt sănătoase pentru economie ca și pentru experiența PvM/PvP.

Q: What will happen in the next few days?
A: We will leave the server offline for now until everything is set up. We want you to report every bug you are aware off so we can fix it as fast as possible.
Î: ce se va întâmpla în următoarele zile?
R: vom părăsi serverul offline pentru acum până când totul este configurat. Vrem să raportați fiecare microfon pe care îl cunoașteți, ca să-l putem repara cât mai repede posibil.

Q: What will happen to the current team? Will you look out for more people to help?
A: We will also make some tiny changes and always looking for more people to join. We are also looking for people to translate the missing languages to make the server more attractive to other countries, too.
Î: ce se va întâmpla cu echipa actuală? Vei avea grijă de mai mulți oameni pentru a ajuta?
R: vom face, de asemenea, unele mici modificări și întotdeauna în căutarea pentru mai multe persoane să se alăture. Suntem, de asemenea, în căutarea de oameni pentru a traduce limbile lipsă pentru a face serverul mai atractiv pentru alte țări, de asemenea.

If you have more question feel free to ask. We are here and trying to give you as much explanation as needed. We know that this news might be good news for some and bad news for others but we have come to the conclusion that it would be the best for all in general.
Dacă aveți mai multe întrebări Simțiți-vă liber să întreb. Suntem aici și încercăm să vă oferim cât mai multe explicații necesare. Știm că această știre ar putea fi o veste bună pentru unele și vești proaste pentru alții, dar am ajuns la concluzia că ar fi cel mai bun pentru toate, în general.

We are very unsatisfied with all that has happened and the way it has happened but we are ready for a whole new journey "from scratch" and we hope that all of you will continue with us as we will work hard on everything on a daily basis so that we can bring a balanced server to all of you.
We hope some of you have the same feeling about it and will continue supporting this project with us!
Suntem foarte nemulțumiți de tot ce s-a întâmplat și de modul în care s-a întâmplat, dar suntem pregătiți pentru o nouă călătorie "de la zero" și sperăm că toți veți continua cu noi, deoarece vom munci din greu la toate în fiecare zi, astfel încât să putem aduce un echilibru Server pentru toate de tine.
Sperăm că unii dintre voi au același sentiment despre el și va continua susținerea acestui proiect cu noi!

To be sure that you will be able to see all the important things like updates and the new start date of the server, you should definitely join our Discord server: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Pentru a fi sigur că va fi capabil de a vedea toate lucrurile importante ar fi actualizări și noua dată de începere a serverului, ar trebui să se alăture cu siguranta serverul nostru Discord: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Ultima oară modificat 07 Sep 2019, 03:41 de către Frank, modificat 1 dată în total.
Motiv: Color eliminat, să nu mai foloseşti niciodată.

Neconectat
GuMa
Nivel 1

Nivel 1
Status: So what we get drunk

Re: Maylin2 - An Unbeatable World START: 16.08.19-RESTART COMING SOON

Mesaj de GuMa » 06 Sep 2019, 14:05

Nu merge download
Imagine

Neconectat
SkyBlue
Nou Venit
Nou Venit

Re: [International]Maylin2 FINALSTART: 04.10.19 !

Mesaj de SkyBlue » 27 Sep 2019, 21:14

Noua prezentare este online! Server începe 04.10.2019, suntem cu nerabdare sa va vadem! Adresați-vă cu întrebările: Discord [GA]Blue este admin Romana!

Scrie răspuns

Înapoi la “Servere Private”