Metin2 | Damage Top

Conectat
Hello
Membru Club

Membru Club
Reputație: ©
► ♕ Hater de meserie.
► ✯ Fondator Shayne2.
► ☺ Family power.♥
► ♛ Moldovean din nastere.
► ✔ Retarded mode activated.
► ✔ Membru Club Permanent
©
Status: Hater.
Server Metin2: Nu conteşte.
Mulţumiri acordate: 115  
Mulţumiri primite: 103  

Re: Metin2 | Damage Top

Mesaj de Hello » 18 Sep 2018, 23:27

bebedani scrie:codul este scris in cel mai urat mod posibil... se vede calitatea omului din spatele acestui system :|
Mai ai putin si esti paralel cu viata dar tu comentezi de modul cum e scris systemu, fa-l tu ma mai bun sa vedem si noi cat de destept esti si tu, daca tot esti in masura de a comenta ceva de cod.
oneX scrie:Imagine
Aici esti penibil. Atat am avut de zis, daca intelegi ce vreau sa zic bine, daca nu, tot bine.

Neconectat
oneX
Fondator WildFantasy

Fondator WildFantasy
Status: http://one-x.ro
Server Metin2: Wild Fantasy
Regat: Shinsoo
Mulţumiri acordate: 74  
Mulţumiri primite: 112  

Mesaj de oneX » 19 Sep 2018, 02:03

Ma asta sunt eu, i-am platit cu aceasi moneda avand in vedere ca el chiar a vorbit aiurea la adresa mea fara macar a ma cunoaste sau macar sa schimbe 2 vorbe cu mine. Ori cum asta a fost ultima chestie de genu pe care i-am facuto doar sai demonstrez ca rau oricine ori cui ii poate face din pacate sa ajuti lumea e mai greu, din cate am inteles in ultimul timp de la cei care inca sunt prieteni cu el mi-au zis de bine altii cu care sa certat de rau asa ca daca el lasa hate-ul mai jos ca pana la urma nimeni de pe aceasta comunitate nu va fi un dev perfect nici eu nici el nici exygo,vegas, tiger si restul asa ca din cate stie si el noi avem o confa pe skype cu toti de la dreamer vegas cu care m-am certat in trecut pana la taz,tt,meleme hades horus bloddy si multi altii in care incercam sa ne unim oarecum ca si cei din spatele pc-ului nu devi care se activeaza in x si y care se crede net superior cum o face zenu, il inteleg nui copt mai are, prin febra asta de mare dev am trecut toti si eu la randul meu am fost ff antipatic sa nu mai zic de vegas si etc :))

[ Postat de pe iPhone ] Imagine
These users thanked the author oneX for the post:
florinenache
Imagine

Neconectat
Nahual
Ţepar / Untrusted User
Reputație: Membru Club Permanent
Status: Se putea si mai bine.
Regat: Jinno
Mulţumiri acordate: 2  
Mulţumiri primite: 83  

Mesaj de Nahual » 19 Sep 2018, 03:20

oneX scrie:Ma asta sunt eu, i-am platit cu aceasi moneda avand in vedere ca el chiar a vorbit aiurea la adresa mea fara macar a ma cunoaste sau macar sa schimbe 2 vorbe cu mine. Ori cum asta a fost ultima chestie de genu pe care i-am facuto doar sai demonstrez ca rau oricine ori cui ii poate face din pacate sa ajuti lumea e mai greu, din cate am inteles in ultimul timp de la cei care inca sunt prieteni cu el mi-au zis de bine altii cu care sa certat de rau asa ca daca el lasa hate-ul mai jos ca pana la urma nimeni de pe aceasta comunitate nu va fi un dev perfect nici eu nici el nici exygo,vegas, tiger si restul asa ca din cate stie si el noi avem o confa pe skype cu toti de la dreamer vegas cu care m-am certat in trecut pana la taz,tt,meleme hades horus bloddy si multi altii in care incercam sa ne unim oarecum ca si cei din spatele pc-ului nu devi care se activeaza in x si y care se crede net superior cum o face zenu, il inteleg nui copt mai are, prin febra asta de mare dev am trecut toti si eu la randul meu am fost ff antipatic sa nu mai zic de vegas si etc :))

Ma frate, eu nu am nimic cu tine si putin imi pasa ca l-ai pus pe net, pentru ca l-am luat la un pret de nimic, as putea spune. Inteleg ca esti priceput in ceea ce faci, inteleg ca a vorbit urat la adresa ta(poate chiar in necunostinta de cauza) si ca ti-a calcat in picioare orgoliul, inteleg ca ai vrut sa te razbuni intr-un fel, dar inainte sa fi facut asta, trebuia sa te gandesti la ceilalti, la oamenii care au platit 100(sau mai mult) de euro pe el iar acum au ramas cu banii dati. P*lica asta si-a scos banii de mult pe sistem, nu l-ai incurcat cu nimic. In loc sa fi facut asta, puteai sa il tragi frumos de-o parte si sa va rezolvati problemele intre voi, ca doi oameni care au trecut de varsta de 14 ani, dar nu cu chestiile astea copilaresti, cu atitudinea de "mama, sa vezi ce-i fac", pentru ca, ti-am zis si mai sus, Shelby si-a scos banii de mult pe sistem, dar ceilalti, cei care au platit o gramada de bani ? Cei care probabil si-au rupt spatele mai bine de o saptamana sa-i stranga ? Cei care probabil si-au "rupt de la gura" ca sa poata sa-l ia, pentru ceva in plus pe server ? Cu ei cum ramane ?
Dupa mesajul asta ma astept la ceva hate dar, ca sa fiu sincer, ma cam doare-n p*la. Spre deosebire de altii(aici nu ma refer strict la tine), eu nu pun botul la ce crede lumea despre mine si nici nu-mi pasa de ce cred ei ca sunt (sau nu sunt) in stare, mereu imi mentin calea si, dupa parerea mea, asa ar trebui sa faca fiecare.
O seara buna !
Si Nahual a spus: sa vina haterii !
Daca tot vine vreunul sa-mi sara in cap, macar sa stie in pu*la mea sa scrie.
These users thanked the author Nahual for the post:
DumiFTW

Neconectat
Albu Sebastian
Membru Club

Membru Club
Reputație: Nume anterior: .Seby.
Membru Club (17 feb - 17 mar)
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: Elyse2
Mulţumiri acordate: 40  
Mulţumiri primite: 40  

Mesaj de Albu Sebastian » 19 Sep 2018, 07:31

oneX scrie:Ma asta sunt eu, i-am platit cu aceasi moneda avand in vedere ca el chiar a vorbit aiurea la adresa mea fara macar a ma cunoaste sau macar sa schimbe 2 vorbe cu mine. Ori cum asta a fost ultima chestie de genu pe care i-am facuto doar sai demonstrez ca rau oricine ori cui ii poate face din pacate sa ajuti lumea e mai greu, din cate am inteles in ultimul timp de la cei care inca sunt prieteni cu el mi-au zis de bine altii cu care sa certat de rau asa ca daca el lasa hate-ul mai jos ca pana la urma nimeni de pe aceasta comunitate nu va fi un dev perfect nici eu nici el nici exygo,vegas, tiger si restul asa ca din cate stie si el noi avem o confa pe skype cu toti de la dreamer vegas cu care m-am certat in trecut pana la taz,tt,meleme hades horus bloddy si multi altii in care incercam sa ne unim oarecum ca si cei din spatele pc-ului nu devi care se activeaza in x si y care se crede net superior cum o face zenu, il inteleg nui copt mai are, prin febra asta de mare dev am trecut toti si eu la randul meu am fost ff antipatic sa nu mai zic de vegas si etc :))

Ca o completare, VegaS vindea la mult mai mulți bani sisteme care acum încep să-și arate vulnerabilitățile din cod. Acum după ce a aflat lumea ce cod are, e normal să nu mai fie pe cai mari și să intre în conferințe și să fie băiat bun.( Bună dimineața cu ocazia asta, ai coborât înapoi unde-ți era locul) Voi acum îi luați apărarea lui VegaS pentru că s-a REfăcut băiat bun și poate vă mai pică și vouă ceva, un ajutor, etc DAR, să nu uităm și ce a făcut el pe dev și pe aici, de a fost și este zburat de aproape un an sau mai bine. Momentan, Thomas face sisteme CURATE, cod-ul fiind scris cu CAP nu cu PICIOARELE. Posibil, de aici și această "aroganță". Și dacă ne uităm la străini, la cei buni, aștepți un răspuns și 2-3 zile ( de la marty e valabil în săptămâni) și aceia sunt criticați, dar puțin le pasă de părerile noastre, pentru că nu te obligă să cumperi, asta nu înțelegeți voi. Și în încheiere, și Zlatan Ibravimovici este cel mai arogant jucător, dar a demonstrat ceva și demonstrează în continuare. Așa că își permite. (Nu sunt avocatul nimănui, mi-am spus DOAR părerea. Am cumpărat de la el, i-am văzut codul și nu am nimic de reproșat. Și am ceva experiență pe comunitatea asta, încât să-mi dau seama și cu părerea. Nu ca ăla care nu știe să facă un user și vorbește).

[ Postat de pe Android ] Imagine

Conectat
B.Eduard
Super Ad Mod

Super Ad Mod
Reputație:

⊳ Super Ad Moderator ⚔️
⊳ Membru Club (permanent)
⊳ Câștigător Concurs de Halloween 2019 - locul II.
(1x Anunț Global)

・Fost Lider Moderatori
・Fost Lider Trial Moderatori
・Fost Lider Designeri
・Fost Ad Moderator
・Fost Super Moderator
・Fost Moderator
・Fost Designer

⊳ Realizator Reclame Metin2
⊳ Discord: B.Eduard#1641
⊳ Skype: b.eduard96
Autentificat prin: iPhone
Mulţumiri acordate: 0
Mulţumiri primite: 348  

Mesaj de B.Eduard » 19 Sep 2018, 08:05

Albu Sebastian scrie:

Ca o completare, VegaS vindea la mult mai mulți bani sisteme care acum încep să-și arate vulnerabilitățile din cod. Acum după ce a aflat lumea ce cod are, e normal să nu mai fie pe cai mari și să intre în conferințe și să fie băiat bun.( Bună dimineața cu ocazia asta, ai coborât înapoi unde-ți era locul) Voi acum îi luați apărarea lui VegaS pentru că s-a REfăcut băiat bun și poate vă mai pică și vouă ceva, un ajutor, etc DAR, să nu uităm și ce a făcut el pe dev și pe aici, de a fost și este zburat de aproape un an sau mai bine. Momentan, Thomas face sisteme CURATE, cod-ul fiind scris cu CAP nu cu PICIOARELE. Posibil, de aici și această "aroganță". Și dacă ne uităm la străini, la cei buni, aștepți un răspuns și 2-3 zile ( de la marty e valabil în săptămâni) și aceia sunt criticați, dar puțin le pasă de părerile noastre, pentru că nu te obligă să cumperi, asta nu înțelegeți voi. Și în încheiere, și Zlatan Ibravimovici este cel mai arogant jucător, dar a demonstrat ceva și demonstrează în continuare. Așa că își permite. (Nu sunt avocatul nimănui, mi-am spus DOAR părerea. Am cumpărat de la el, i-am văzut codul și nu am nimic de reproșat. Și am ceva experiență pe comunitatea asta, încât să-mi dau seama și cu părerea. Nu ca ăla care nu știe să facă un user și vorbește).

Punct ochit, punct lovit.
// Servicii design, prezentări servere metin2
(discord: B.Eduard#1641) pentru detalii!

portofoliu: http://just4metin.ro/mica-publicitate/s ... 44700.html

Neconectat
ZeNu
Membru Club

Membru Club
Nume anterior: Elijah, .Axel, Thomas Shelby
Server Metin2: Assindria
Mulţumiri acordate: 95  
Mulţumiri primite: 208  

Mesaj de ZeNu » 19 Sep 2018, 10:55

Nu mai faceti off-topic, nu are rost.

Cum a mai zis cineva in acest topic, eu mi-am scos bani pe acest system, reseleri si-au scos si ei bani de paine pe acest system, de ce sa nu il public free?
Singura chestie m-a enervat ca altcineva a incercat sa posteze acest system si sa isi ia credit pentru el. Daia am si facut eu topic si restul povesti o stiti de pe chat.
Cu onex, exygo si echipa lor de hate nu am nimic personal doar ca atunci cand faci hate tre sa ai si habar pentru ce il faci.
Eg. "I-am facut hate la meleme ca a scris un cod de 1900 de linii fara nici un loop putand sa il scrie in 200 de linii sau mai putin iar el imi zice mie ca am cod prost."
______________________________________________________________________________________________________________
Imagine
______________________________________________________________________________________________________________

Neconectat
Nahual
Ţepar / Untrusted User
Status: Se putea si mai bine.
Mulţumiri acordate: 2  
Mulţumiri primite: 83  

Mesaj de Nahual » 19 Sep 2018, 11:47

Sa-mi bag p*la, nici din cauza lui Dragnea nu se cearta atata lume :))
Gata ma, s-a dat, s-a luat, am vorbit, acum valea. Va certati si contraziceti de parca ar fi singurul sistem ajuns pe net :))
Shelby,
am zis mai sus, in p*la mea, de ce nu ar trebui pus pe net, termina cu ironia ca nu o inghite nimeni.
Restul,
Nu este nici primul si nici ultimul sistem premium de pe net, asa ca lasati-o dracu mai usor, ca nu am vazut pe niciunul sa se certe atata cand apareau sisteme de 3-400 de euro(fiecare) de la vegas pe net. Atunci faceati liniste si apasati frumos pe butonul de download, dadeati un "multam" si gata, sa-i dam bataie la implementat.
V-am pa ! :ymhug: :ymhug: :ympeace: :ympeace:

Neconectat
oneX
Fondator WildFantasy

Fondator WildFantasy
Status: http://one-x.ro
Server Metin2: Wild Fantasy
Mulţumiri acordate: 74  
Mulţumiri primite: 112  

Mesaj de oneX » 19 Sep 2018, 12:58

Albu Sebastian scrie:

Ca o alta complectare cand TT a facut conferinta eu tot pe amea o tineam cu Vegas si restul dar pe urma a inceput sa vb frumos si l-am acceptat intre noi , nu stiu ce ma poate ajuta pe mine vegas din moment ce noi pana acum nu am cerut ajutoru nimanui si nu am cumparat nici-un sistem de la nimeni cum o fac alti devi de pe aici

Imagine

Conectat
ManiacRobert
Membru Club

Membru Club
Nume anterior: R.Gabriel.
Status: I-o dau lui Chuli
Server Metin2: Dinastry-World
Mulţumiri acordate: 166  
Mulţumiri primite: 190  

Mesaj de ManiacRobert » 19 Sep 2018, 18:50

Am avut ocazia sa vorbesc cu ambele "tabere", sunt de treaba, nu inteleg de unde a inceput tot acest tamtam pentru un cod, se numeste marketing ce face el, dar again, cearta nu-si are locul, e bun venit un "salut"
These users thanked the author ManiacRobert for the post:
.Horus
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Neconectat
Speachless
Deţinător Server

Deţinător Server
Status: Online
Mulţumiri acordate: 38  
Mulţumiri primite: 53  

Mesaj de Speachless » 19 Sep 2018, 19:52

Oamenii se ceartă peste tot, probleme peste tot.
intru pe just si vad hate pentru metin2. The fuck...
These users thanked the author Speachless for the post (total 2):
Warr007.F-l-o-r-i-n
Imagine

Închis

Înapoi la “Arhivă”