S2K PVP - Luptă cu tactică alături de noi!

Aici vor fi mutate subiectele cu serverele care sunt închise sau nu respectă modelul.
Neconectat
Gabryel.
Nou Venit

Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: s2kn.com
Regat: Jinno
Mulţumiri acordate: 7  
Mulţumiri primite: 1  

Re: S2K PVP - Luptă cu tactică alături de noi!

Mesaj de Gabryel. » 27 Mar 2019, 20:32

UP, a fost adăugat autopatcher, acum puteți face update-urile mult mai ușor, în aprilie urmează big update de paște.

Dacă se strâng mulți playeri, luna ce urmează facem eveniment PvP, câștigătorul primește un personalizat.

Neconectat
Reme
Membru Club

Membru Club
Reputație: ===============
» Helper Avansat
» Helper
» Trial Helper
» Fost Moderator
» Membru Club Permanent
===============
» skype: alexandra.alexa445
» discord: Reme#5040
===============
» nume anterioare: Remember
===============
You're like a coffee, you're a drug
I'm addicted to your love <3
Status: hate
Server Metin2: www.demera.net
Mulţumiri acordate: 74  
Mulţumiri primite: 91  

Mesaj de Reme » 27 Mar 2019, 20:39

hai sa iti spun cateva care de dezavantajeaza:
1. Tu ai pastrat itemele noastre site de cand am lucrat la server cu athero, deci din start ai un minus mare pentru ca pentru acele iteme noi platisem, si serverul a fost deja deschis cu ele, puteai sa vii cu ceva nou, daca ai designer.
2. Numele domeniului nu imi inspira nimic, sincer, nu e nici o atractie sau ceva care sa il retii sau sa te captiveze.
3. Nu aveti forum, ceea ce observ ca le este lene tuturor serverelor din zilele de azi, deci cam arata ca din punctul meu de vedere, un server fara forum este un server de 1 zi, 1 saptamana maxim 1 luna.
4. Cum am spus si la primul punct, tu, Ley, si cei care mai 'lucrati" pe acest svf, fiti capabili sa aveti propriile voastre iteme, sa va faceti propriile costume/arme/armuri, pe scurt resurse, si dupa puteti sa spuneti ca ati deschis un server anume, cu idei proprii/concepte proprii, pana atunci sunt playeri de stul de multi care o considera o copie si care nu se vor atinge in viata lor de serverul tau.

Sper sa o iei ca o critica constructiva, si sa intelegi ce te indrum sa faci bine. Succes pe mai departe.
These users thanked the author Reme for the post:
Gabryel.
Imagine
Imagine

Neconectat
Athero
Helper Avansat

Helper Avansat
Reputație: ==================
► Helper Avansat
► Fost Helper
► Fost Trial Helper
► Foşti Colegi
► Membru Club Permanent
► Mister
==================
Mulţumiri acordate: 40  
Mulţumiri primite: 344  

Mesaj de Athero » 27 Mar 2019, 20:44

Ce face pamantenii, e bine ?

Eternity forta pe toate serverele vad =))))

[ Postat de pe Android ] Imagine

Neconectat
Gabryel.
Nou Venit

Nou Venit

Mesaj de Gabryel. » 27 Mar 2019, 20:47

Reme scrie:hai sa iti spun cateva care de dezavantajeaza:
1. Tu ai pastrat itemele noastre site de cand am lucrat la server cu athero, deci din start ai un minus mare pentru ca pentru acele iteme noi platisem, si serverul a fost deja deschis cu ele, puteai sa vii cu ceva nou, daca ai designer.
2. Numele domeniului nu imi inspira nimic, sincer, nu e nici o atractie sau ceva care sa il retii sau sa te captiveze.
3. Nu aveti forum, ceea ce observ ca le este lene tuturor serverelor din zilele de azi, deci cam arata ca din punctul meu de vedere, un server fara forum este un server de 1 zi, 1 saptamana maxim 1 luna.
4. Cum am spus si la primul punct, tu, Ley, si cei care mai 'lucrati" pe acest svf, fiti capabili sa aveti propriile voastre iteme, sa va faceti propriile costume/arme/armuri, pe scurt resurse, si dupa puteti sa spuneti ca ati deschis un server anume, cu idei proprii/concepte proprii, pana atunci sunt playeri de stul de multi care o considera o copie si care nu se vor atinge in viata lor de serverul tau.

Sper sa o iei ca o critica constructiva, si sa intelegi ce te indrum sa faci bine. Succes pe mai departe.
Critici bune, sunt conștient de asta, server-ul o să fie schimbat complet în timp.
Stai liniștit, dacă e să întrebe cineva, ai copyright ul la acest svf, dar cum am zis mai sus, am fost păcălit în trecut cu acest svf, credeam că nu mai există pe net, etc.

Forum-ul e online: s2kn.com/forum

Neconectat
Reme
Membru Club

Membru Club
Reputație: ===============
» Helper Avansat
» Helper
» Trial Helper
» Fost Moderator
» Membru Club Permanent
===============
» skype: alexandra.alexa445
» discord: Reme#5040
===============
» nume anterioare: Remember
===============
You're like a coffee, you're a drug
I'm addicted to your love <3
Status: hate
Server Metin2: www.demera.net
Mulţumiri acordate: 74  
Mulţumiri primite: 91  

Mesaj de Reme » 27 Mar 2019, 20:54

Gabryel. scrie:
Reme scrie:hai sa iti spun cateva care de dezavantajeaza:

Critici bune, sunt conștient de asta, server-ul o să fie schimbat complet în timp.
Stai liniștit, dacă e să întrebe cineva, ai copyright ul la acest svf, dar cum am zis mai sus, am fost păcălit în trecut cu acest svf, credeam că nu mai există pe net, etc.

Forum-ul e online: s2kn.com/forum
nu este vorba de copyright ul nostru, e vorba de ideile in sine, care trebuiesc dezvoltate/implementate altele noi, de exemplu ceva sa atraga jucatorii, sa ii motiveze sa joace, intelegi? asa daca intrii pe un alt pvp din cele 500 deschise la ora actuala, ce rezolvi? nimic, cel mai castigat dintre toate astea deschise e cel cu miliarde de promovari dar gameplay 0, stai afk in cerc si atat, si logic ca dupa ceva timp iti joci si armura +0 la barbut si gata aia a fost si cu serverul ala.
Gandeste, inventeeaza idei noi, sisteme, etc pentru ca pe net sunt multe optiuni care iti ofera posibilitatea de a te juca cu unele quest uri, sisteme, sa iti vina creativitatea, si daca ai si un designer alaturi iti va fi super usor sa faci asa ceva.
Si ma scuzi ca nu am vazut forumul, dar in primul post este linkul prost, eu dupa acela ma luasem, mult succes pe viitor.
These users thanked the author Reme for the post:
Gabryel.
Imagine
Imagine

Neconectat
Gabryel.
Nou Venit

Nou Venit

Mesaj de Gabryel. » 14 Apr 2019, 15:02

UP, server-ul a fost updatat, adăugat eveniment-ul de paște, npc nou de paște, schimbată textura de la map1*toate regatele*, adăugate sisteme noi, adăugate emoții noi.

Neconectat
Gabryel.
Nou Venit

Nou Venit

Mesaj de Gabryel. » 19 Apr 2019, 22:52

UP, update pe server, acum se oferă un mic bonus de început, iteme cu bonusuri PVP*universal* + un item special, Ursulețul Magic care-ți oferă 1,500 PV; 5% critică și 5% pătrunzătoare.

Vă așteptăm cu un cont.

@ Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Neconectat
Gabryel.
Nou Venit

Nou Venit

Mesaj de Gabryel. » 21 Apr 2019, 23:11

UP, vă așteptăm pe server.

Neconectat
CrN
Designer Avansat

Designer Avansat
Reputație: ✔️
------------------------------
--=Designer J4M --=
--=[GFX] ImperialMT2--=--
--=Membru Club Permanent --=
------------------------------
Nume anterior: cornelmihai
Status: "Eu aș vrea să creez așa cum respir."#CB
Mulţumiri primite: 66  

Mesaj de CrN » 29 Apr 2019, 18:41

NU RECOMAND SERVERUL !

La cufarul de inceput primesti arma beta , dupa care in joc nu mai poti face rost de ea deoarece armele de 80 la +9 nu mai evolueaza si trebuie sa iti faci caractere ca sa iti iei arme beta de pe ele.
Serverul este deschis de o zi si o parte din jucatori deja au iteme site ( arme & costume ) , iar itemshop-ul lor nici nu este facut.
Au luat armele cyanit si le-au colorat cu un verde si nu au fost in stare sa reduca glow-ul si se vad oribil .
Serverul nu este pus la punct deloc si mai sunt multe de lucrat.

Neconectat
geogeorgel1998
Nivel 1

Nivel 1
Server Metin2: 4PlayMt2
Mulţumiri acordate: 0
Mulţumiri primite: 0

Mesaj de geogeorgel1998 » 03 Iun 2019, 04:36

Daca ai pune si clientul la download

Închis

Înapoi la “Arhivă”