Metin2TRW - Intră și arată-ne ce poți![rp!]

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Neconectat
M.Robert
Nivel 5

Nivel 5
Status: ► ✔ Eu nu mă joc!
Server Metin2: ► ✔ Eu nu mă joc!
Regat: Shinsoo
Mulţumiri acordate: 86  
Mulţumiri primite: 62  

Metin2TRW - Intră și arată-ne ce poți![rp!]

Mesaj de M.Robert » 16 Mar 2020, 10:00

Pentru acest mesaj, M.Robert for the post:
Metin2Trw

Neconectat
qlinnpvp123
Nivel 1

Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 1  
Mulţumiri primite: 6  

Re: Metin2TRW - Intră și arată-ne ce poți![rp!]

Mesaj de qlinnpvp123 » 16 Mar 2020, 17:17

arata bine, succes cu el
cand a fost deschis?

Neconectat
[r00t1ng]
Dau de pică netu'

Dau de pică netu'
Reputație: =====================
• Tenerife2.net ♠
• BTSTELECOM.RO ♠
• Linux User ♠
=====================
► Better safe than sorry •
► Work smarter not harder •
=====================
Server Metin2: Tenerife2.net
Regat: Jinno
Rang personalizat: cuţitar
Mulţumiri acordate: 145  
Mulţumiri primite: 124  

Mesaj de [r00t1ng] » 16 Mar 2020, 17:24

Neconectat
tonia.tonia
Nou Venit
Nou Venit
Mulţumiri acordate: 0
Mulţumiri primite: 0

Mesaj de tonia.tonia » 16 Mar 2020, 18:07

Super serverul. Merită jucat. Tecomand😍.

[ Postat de pe Android ] Imagine

Neconectat
martencz
Nou Venit

Nou Venit
Server Metin2: Metin2
Mulţumiri acordate: 24  

Mesaj de martencz » 17 Mar 2020, 14:50

Neconectat
BlackForest
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 109  
Mulţumiri primite: 2  
Discord: Trinity#7263

Mesaj de BlackForest » 18 Mar 2020, 08:18

Server pentru donatii, investitie 0 =]]

Neconectat
gabriel100110
Nou Venit

Nou Venit
Mulţumiri acordate: 4  
Mulţumiri primite: 1  

Mesaj de gabriel100110 » 21 Mar 2020, 16:13

Este al 3-lea server (1. Metin2ForYou; 2. Metin2TRw deschis prin August închis prin Noiembrie..cred din lipsă de player-i. Resetat, toţi donatorii au pierdut banii şi conturile. 3. Metin2TRW redeschis prin ianuarie se va inchide ....nu se stie dar cred că în curând la câţi player-i sunt. Intră cresc pleacă. iar reset, donatorii iar bani pierduti iar conturi pierdute. Tipic ''Dementul'': acum ... ''Secret''
Aşa cum a spus şi BlackForest, server creat pentru donaţii, iar investiţie ... 0,
150 euro cat costă un set foarte bun de mod-uri , că deh... foamea pe cheltuiala se ţine.
Ai intrat ai facut lv participi la 2 evente Tanaka pentu Upp, şi ai facut ITM-le, mai greu este cu alchimia.
În mapa de evente ZUO, unde sunt toţi bossii din mapele de crescut, multe upp-uri fără rost, pe care le iei la event Tanaka.
Pietrele+5, +6 nu sunt craftabile, trebuie sa baţi la greu in map2 pentru pietre +0 care mai şi eşuează.
Bani, (diamant oceanic-1kkk) poţi face repede datorita unui bug. eu am 1000 buc. :)) :))
Dar ce rost ca nu ai ce face cu ei, nu ai ce cumpăra.
Bug-uri cât Cuba.
Într-o mapa nou introdusă daca nu te omoară mobii, te omoară scoicile care se strâng pe tine şi nu dai damage în ele.
Pedepsele se dau aiurea (mute, ban), fără să fi anunţat de ce. te trezesti cu ele.
Din cei căîiva player-i care sunt, 20% sunt ai staff-ului cu itm mod (ex. Madox, Eduard, Anabelle, Asassin etc), deci nu ai nicio şansă.
Am jucat şi pe server mai proaste dar cu player-i, dar ăsta le întrece pe toate. =)) =)) =))
Aviz donatorilor intraţi si aţi pierdut banii. =)) =)) =))
Notă: 3/10. =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Pentru acest mesaj, gabriel100110 for the post:
craiova

Neconectat
yoocata1992
Utilizator interzis !

Utilizator interzis !
Mulţumiri acordate: 1  
Mulţumiri primite: 6  

Mesaj de yoocata1992 » 25 Mar 2020, 09:19

stiu serverul si ownerul este unul foame in gat de donatii.Este foarte analfabet si seamana cu ala din filmul avatar =))

Neconectat
AdrianB.
Nou Venit

Nou Venit
Mulţumiri acordate: 0

Mesaj de AdrianB. » 28 Mar 2020, 22:17

Am intrat sa vad cum e acest server, curios fiind, si mi a parut rau :))
Un owner lipsit de maturitate, infometat dupa donatii (din 20 playeri on 15 sunt VIP), si ca au mai multe bug uri la server decat playeri.
Staff, daca se poate numi asa, a durat 10 minute pana sa gaseasca comanda sa mi dea mute pentru ca le reprosam incompetenta.
Dupa ce au gasit o mi au dat mute 10 minute, apoi au cautat pe google cum sa dea permanent.
A fost OX, a scos owner o regula superba (aceea din cauza careia m am si enervat si am inceput sa ma revolt), eram printre ultimii la ox si a zis sa stam toti pe mijloc si sa ma mut doar cand zice el atunci in cele 10 secunde dupa ce se pune intrebarea :))
Un server care nu a fost modificat deloc fata de cand a instalat serverfiles, bug uri, erori nenumarate.. nu mai zic
Din toata inima NU RECOMAND

Neconectat
Metin2Trw
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: Metin2trw
Mulţumiri acordate: 55  
Discord: [OwN]Spartan #6044

Mesaj de Metin2Trw » 31 Mar 2020, 09:35

Tot vad comentari aiurea despre sv nu si nu este nimic adevarat carea comentati pozitiv. Primii Pasi pe Server
Cand intri pe server,mergi direct in mapa 2 si sparge metine.La metine va cadea cheia SCRIPTURA VECHE ORCI ,cu ea intri la lev 30 in mapa de 30 din warp center care este pe teleporterul de la inventar.In aceasta mapa ,o data intrat nu depasi lev 40.Cand ajungi la final ,la boss,o sa cada accesorii experienta cu care vei creste pana la lev max.Continua apoi cu mapa 40/60 80 pana la lev 90.In mapa 60 vor cadea primele upuri care te ajuta la evoluat itm.In mapa 80 va cadea si pergament verde pt prima mapa de crescut mapa 90.
In mapele de crescut de la lev 90 in sus cauta sa spargi metine fara a depasi cu 5 levele ca nu mai ai drop.La metine sunt pergamente pt mapa ce urmeaza.In mapa 90 pt 100/in mapa 100 pt 120/etc.In fiecare mapa,la metine,gasesti upuri necesare evolutiilor itemelor.Cand ajungi la lev 100 ai avantajul unei mape speciale la femeia capturata din mapa 1.Acolo gasesti carti pt evolutiile itemelor de la lev 300 si cupoane de NA de 500.NA sunt bani cu care cumperi multe chestii folositoare,la fel ca si cu MD.
La lev 150 exista o alta mapa care este de mare ajutor.La aceasta mapa se gasesc 2 etaje.La primul sunt mobi si scoici unde cad perle de diferite specii.In etajul 2 sunt metine la care de asemenea cad perle .Cu aceste perle se pot crafta cufere cu accesorii/arme/armuri bonusate pvp cu 7bonus la fel ca cele site difera doar bonus fata de site.
La etajul 2 ,unde se gasesc metine,la capatul ei sunt 2 bosi care dau cufar accesorii exp gata bonusate pvm.
Din cate se observe exista tot felul de posibilitati si facilitati ca sa cresti usor/sa obtii si itm gata bonusate cu acc si arme pvp ca sa nu pierzi timpul la bonusat si sa nu fie diferenta mare intre cei cu site si playeri obisnuiti.Exista un echilibru total pe acest server incat sa fie toata lumea multumita.
Se poate ajunge usor la lev 300 .Trebuie sa faci misunile din 20 in 20 levele pana la lev 240.Alchimia se face usor ,diamante ies si din scoici.Evenimente zilnice/ox la ora 21 totul venind in ajutorul si srijinul playerilor sa petreaca clipe frumoase pe mt2 TRW.La ora 18 este event TANAKA in desert timp de 10 min cad cufere upp si ciuperci.La sfarsit de saptamana este eventul zuo cu bosii de pe server unde cad lazi si upuri.lazile d ela bosi se folosesc la misuni si la carfting NOTE pt evolutii accesorii lev 300.

Super Oferta pt Playeri
Atentie! Pe Server cu 4000 de perle diferite, farmate in mapa water,iti poti luat de la craft Cufar Arme PvP-Water,Cufar Armuri PvP-Water,Cufar Accesorii PvP-Water, ce cade din cufar toate itemele bonusate full!!!PvP cu 6/7 ce evolueaza pana la lv 300

Poti sa-te bagi unpic in mapa water cum mergi spre uriel este npc S. Water Dungeon Lv 150 de acolo intri in mape.
la npc ([OwN]Secret Craft pt PvP)

Scrie răspuns

Înapoi la “Servere Private”