Reclamatie Athero

Aici se depun reclamațiile împotriva persoanele care nu sunt de încredere.
Închis
Conectat
denyxp31
Nivel 2

Nivel 2
Mulţumiri acordate: 98  
Mulţumiri primite: 70  
Discord: Bgd#0069

Reclamatie Athero

Mesaj de denyxp31 »

Nume: Athero
Nume forum: Athero
Skype (sau alte contacte): Athero#7907 (discord)
Imagini cu tranzactiile efectuate: Imagine Detalii care vor ajuta la solutionarea reclamatiei:
Am incercat sa rezolv problema asta cu el in privat inainte sa ajung aici, dar daca tot "reputatia" nu exista, cred ca ar fi mai bine sa stie toata lumea ce s a intamplat, nu i asa Athero?

Pe 13 februarie, i-am dat mesaj sa ii cumpar serverfiles ul, dupa ce am vazut numai cuvinte de lauda peste tot despre el si despre server, pana aici totul ok, baiatul mi-a raspuns repede, am primit fisierele repede, mi a raspuns la intrebari repede, totul ok. Ba chiar mi se parea ca ne intelegeam ok, asa ca si eu l-am ajutat cu cateva probleme pe care le avea serverul la db (probleme de care nu stia? in fine): Imagine Dupa toata treaba asta, pe 18 februarie (4 zile mai tarziu) e postat serverul pe forum, unde a avut tupeul sa imi zica ca ala a mai fost postat de 100 de ori (mai ales ca sunt sigur ca stia exact ce era, dar a preferat sa evite discutia), si dupa ce i-am atras atentia ca e acelasi lucru pe care l-am primit si eu, mi a zis ca vezi doamne el pregateste update nou, ca nu il mai da la toti fraierii etc, si ca sa astept ca o sa vad tot ce a schimbat el (am trecut si peste asta, chiar daca nu imi convenea sa fi platit pentru ceva ca in 4 zile sa devina fara valoare). Imagine Imagine A mai trecut o saptamana, doua, trei.. greu sa dai de Athero Imagine Spre final, era vorba de mega serverul 16.3 Imagine Fast forward inca 2 saptamani, revin eu cu un mesaj, unde bineinteles ca nu primesc nici un fel de informatie ca sa stiu macar pentru ce m a pus el sa astept atat Imagine Si azi (7 aprilie), aproape 2 luni mai tarziu, el tot ce poate sa imi spuna e ca nu e vina lui, ca e vina celor cu care lucra si etc. Pai ok bro, inteleg si se mai intampla, doar ca eu mai exact pentru ce am asteptat 2 luni si pe banii mei? pentru efectiv nimic :) macar de ziceai de la bun inceput: nu e vina mea ca a ajuns pe net, imi asumam pierderea si asta e, dar sa ma pui sa astept cu lunile pentru nimic mi se pare total aiurea. Imagine Imagine Mersi tuturor care au citit pana aici pentru rabdare :)
Nu o consider atat de mult o teapa, cat un exemplu ENORM de neseriozitate din partea lui, si ceva de care sa tineti cont inainte sa lucrati cu el.

Conectat
Athero
Membru Club

Membru Club
Mulţumiri acordate: 243  
Mulţumiri primite: 3283  

Re: Reclamatie Athero

Mesaj de Athero »

Nu ar fi prima pe tema asta, deja nu mai are rost sa specific faptul ca nu sunt vinovat ca exista ""prieteni"" doar cu numele cand pe la spate te fac.
M-am plictisit sa scriu sincer, luati de pe net, faceti-va singuri data viitoare, orice lucru pana la un moment dat apare pe net.

Ma doare in fund de ele reclamatii, pixelii sunt pixeli, cel mai bine incerci sa ii mai eviti cateodata.

Keep going, salut.

Neconectat
FRANCIS
Lider Moderatori

Lider Moderatori
Mulţumiri acordate: 305  
Mulţumiri primite: 36361  

Mesaj de FRANCIS »

Închis până la noi informații , ambele părți au răspuns .
If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his own language, that goes to his heart.
Imagine
ENJOY
Imagine

Conectat
SkyLine
Moderator

Moderator
Reputație: .
↠--------------------------↞
➢ Membru Club Permanent
➢ Moderator
➢ Fost Helper
➢Discord : SkyLine#0001
➢Skype : skylineskyline2015
➢Facebook : /alex.mohor
➢ DO NOT dare to disturb me, unless it's very important
Status: Idk
Server Metin2: Enowra2
Regat: Jinno
Mulţumiri acordate: 233  
Mulţumiri primite: 451  
Discord: SkyLine#0001

Mesaj de SkyLine »

Stii ca.. pana la urma.. e serverfiles-ul lui si el singur decide cine-l cumpara si cine-l primeste gratis, nu?
>> If you need me, you can find me on SkyLine#0001 <<
Imagine

Conectat
Kazuhiri
Lider Helperi

Lider Helperi
Reputație: ------------------------------------------------------------------
►Lider trial Helperi /Helperi/Helperi avansați/Helperi experimentați
►Fost Ad Moderator
►Fost Super Moderator
►Fost Moderator
►Fost Trial Moderator
------------------------------------------------------------------
Nume anterior: Sicick
Status: Sunt oke
Server Metin2: Pegasus
Regat: Shinsoo
Mulţumiri acordate: 344  
Mulţumiri primite: 1206  
Discord: Kazuhiri#9294

Mesaj de Kazuhiri »

Închis, răspunde Cătălin
Imagine
https://metin2pegasus.org
Server PVM HARD, nivel maxim 99. Haide și tu!

Închis

Înapoi la “Reclamații Țepari”

Awesome hosting Awesome hosting Awesome hosting