RECRUTĂRI MODERATORI #11

Dacă apare un nou subiect aici, vă rugăm să faceţi tot posibilul pentru a-l citi.
Neconectat
FRANCIS
Lider Moderatori

Lider Moderatori
Mulţumiri acordate: 307  
Mulţumiri primite: 41427  

Re: RECRUTĂRI MODERATORI #11

Mesaj de FRANCIS »

@HFM-Hosting
@Florin N.

Sa îmi dați mesaj pe discord sa va invit in grup

FRANCIS#4756
If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his own language, that goes to his heart.
Imagine
ENJOY
Imagine

Neconectat
~Jumidth
Nivel 2
Nivel 2
Reputație: Fost Trial Moderator
Fost Moderator
Status: DoNNy
Server Metin2: Keo2
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 110  
Mulţumiri primite: 748  
Discord: "donnybt#6287

Mesaj de ~Jumidth »

Nume şi prenume: Rusu Gabriel
ID-ul de Discord: kyotoノᵂᴮ#0001
Antecedente cu echipa/membrii forum-ului (se va verifica): nu am avut.
De ce doriţi această funcţie ?: Avand foarte mult liber chiar nu am ce face , iar acest functie m-ar ajuta sa ocup acest timp liber , ajutand acest forum <3
Conștientizați că activitatea săptămânală trebuie respectată ?: Sigur , nu este nici o problema
Alte informaţii privind cererea (absolut orice argument pe care îl considerați important pentru alegerea dvs. pentru perioada de probă): Sunt dispus sa ajut comunitatea daca este nevoie de mine la locul / momentul respectiv.

Neconectat
KARNEZiS
Nou Venit

Nou Venit
Status: Farmez
Regat: Chunjo
Mulţumiri acordate: 3  
Mulţumiri primite: 1  
Discord: kinley#2446

Mesaj de KARNEZiS »

Nume şi prenume: Zaharia Florentin-Alexandru
ID-ul de Discord: kinley#2446
Antecedente cu echipa/membrii forum-ului (se va verifica): Nu
De ce doriţi această funcţie ?: Îmi doresc să am grijă de această comunitate cum știu eu mai bine. Să arate cât mai bine, (nu că acum nu ar arăta bine) vreau să fie totul pus la locul lui. O să îmi dau toată silința ca să fiu un moderator cât mai bun.
Conștientizați că activitatea săptămânală trebuie respectată ?: Da, am tot timpul din lume.
Alte informaţii privind cererea (absolut orice argument pe care îl considerați important pentru alegerea dvs. pentru perioada de probă): Am spus totul mai sus.

Neconectat
Dex
Helper

Helper
Reputație: Membru Club Permenant
Status: Hurensohn
Server Metin2: Seishin2
Regat: Shinsoo
Mulţumiri acordate: 112  
Mulţumiri primite: 203  
Discord: Dex#5601

Mesaj de Dex »

Nume şi prenume: Dex Miller
ID-ul de Discord: Dex#5601
De ce doriţi această funcţie ?: Ma consider a fii un batran in aceasta comunitate, luand in considerare faptul ca am cunostiinte in toate domeniile acestei comunitati, pot lua deciziile usor, consecvent si cu cap.
Conștientizați că activitatea săptămânală trebuie respectată ?: Asta nu va fii o problema !
Alte informaţii privind cererea (absolut orice argument pe care îl considerați important pentru alegerea dvs. pentru perioada de probă): Imi place sa ajut unde pot, cand pot, cum pot.
Imagine

Neconectat
B.Eduard
Super AD Moderator

Super AD Moderator
Reputație: Super Ad Moderator
Mulţumiri acordate: 94  
Mulţumiri primite: 674  

Mesaj de B.Eduard »

Dex scrie: 27 Sep 2021, 16:27 Nume şi prenume: Dex Miller
ID-ul de Discord: Dex#5601
De ce doriţi această funcţie ?: Ma consider a fii un batran in aceasta comunitate, luand in considerare faptul ca am cunostiinte in toate domeniile acestei comunitati, pot lua deciziile usor, consecvent si cu cap.
Conștientizați că activitatea săptămânală trebuie respectată ?: Asta nu va fii o problema !
Alte informaţii privind cererea (absolut orice argument pe care îl considerați important pentru alegerea dvs. pentru perioada de probă): Imi place sa ajut unde pot, cand pot, cum pot.
Daca ai helper, nu poti sa ai si alta functie...si scuze ca te intreb, de care batran vorbesti pe comunitate: Membru din:Joi Mai 07, 2020 12:32 pm ?
Pentru acest mesaj, B.Eduard for the post:
NewHero
RECLAMA TA AICI

Scrie răspuns

Înapoi la “Noutăţi”

Awesome Awesome Awesome